به گزارش افکارنیوز، در شرایطی که گمانه زنی ها از قطعیت حضور علی دایی در ملوان حکایت دارد و مالک جدید این باشگاه هم طی مصاحبه ای اعلام کرده علی دایی را ولو به قیمت سه میلیارد تومان به عنوان سرمربی این تیم به خدمت خواهد گرفت یکی از نزدیکان دایی با رد همه شایعات موجود گفت: ملوانی ها خواستار بکارگیری علی دایی شدند و نشست هایی هم با حضور نماینده و وکیل دایی برگزار شده اما اینکه موضوع به نحوی باشد که در رسانه ها منعکس گردیده اساسا کذب است.

وی که اصرار داشت نامش فاش نشود افزود: نماینده و وکیل علی دایی خواستار مواردی شده اند که پس از ارایه آنها بحثمذاکره با دایی رسمی می شود. این موارد عبارتند از اینکه اولا مشخص شود هیات مدیره و مدیرعامل ملوان چه کسانی هستند و طرف حساب دایی کیست؟ بعد وضعیت بودجه باشگاه، میزان نقدینگی برای ورود به نقل و انتقالات، میزان توان باشگاه جهت جذب بازیکنان جدید مدنظر کادر فنی، معرفی نفرات مستعد تیم های پایه، تسویه مطالبات بازیکنان فعلی، فهرست بازیکنانی که با تیم قرارداد دارند یا قراردادشان خاتمه یافته، شرایط سخت افزاری باشگاه و مواردی از این دست باید مشخص باشد تا علی دایی مذاکرات رسمی خود را آغاز کند. تاکنون و تا این لحظه ای که با شما صحبت می کنم هیچ یک از این موارد به نمایندگان دایی ارایه نشده فلذا هیچ مذاکره جدی هم با او صورت نگرفته که بخواهد وارد بحثرقم قرارداد شود چه برسد به اینکه قیمت آن هم ۳ میلیارد باشد. یا اینکه گفته می شود علی دایی لیست خرید داده هم با عقل جور در نمی آید. کدام مربی قبل از حضورش در یک تیم لیست خرید می دهد؟

او در خصوص احتمال حضور این مربی در انزلی گفت:همانگونه که گفتم شرایط حضور علی دایی در ملوان را باید با فراهم نمودن موارد خواسته شده مهیا کنند.این مسایل در اختیار علی دایی نیست و باید از مسوولین باشگاه ملوان سراغ آنها را گرفت.