به گزارش افکارنیوز، پرویز مظلومی در جمع خبرنگاران در خصوص میزان رضایت مندی اش از عملکرد کمیته نقل و انتقالات باشگاه اظهار داشت: از زحمات امیری و نظری ممنونم. آنها تلاششان را کرده اند و از فهرستی که به عنوان بازیکنان مورد نظرم در اختیارشان قرار داده بودم نفرات اول و بعضا نفرات دوم بازیکنان مورد نظرم را جذب کرده اند. اما هنوز کار این کمیته به پایان نرسیده است.

وی افزود: در برخی موارد هنوز نفرات اول فهرست من به استقلال اضافه نشده اند اما با این وجود می توانم بگویم در کل از نقل و انتقالات تیم راضی هستم.

سرمربی تیم استقلال درباره تمرینات برگزار شده طی روزهای اخیر خاطرنشان کرد: از نحوه برگزاری تمرینات رضایت کامل دارم هرچند که هنوز تمرینات با همه نفرات برگزار نمی شود اما در مجموع فضای پرانگیزه همراه با جو دوستانه ای را در تمرین شاهد هستیم که نوید روزهای خوبی را در آینده می دهد.

مظلومی در این باره که تیم با چه نفراتی عازم اردوی کردان کرج خواهد شد بیان داشت: فردا با همه نفرات یعنی تمام آنهایی که تا امروز با باشگاه قرارداد بسته اند عازم کردان می شویم و به مدت ۱۰ روز تمرینات متمرکزمان را برگزار خواهیم کرد.

وی در پاسخ به سوال کاپ که با قطعی شدن حضور کرار آیا نیاز استقلال به بازیساز برطرف شده است یا نه عنوان کرد: خیر، ما باز هم به یک بازیکن با چنین خصوصیاتی نیاز داریم که قرار است به جمع مان اضافه شود.

سرمربی استقلال اضافه کرد: دو بازیکن دیگر ظرف یک ماه آینده به جمع بازیکنان ما اضافه می شوند و احتمالا در اردوی کردان هم این بازیکنان را کنار تیم خواهیم داشت.

مظلومی با تایید اینکه این بازیکنان خارجی خواهند بود، در ارتباط با نفرات حاضر در کادر فنی استقلال تصریح کرد: هماهنگی و یکدستی خوبی در کادر فنی وجود دارد و خوشبختانه همه نفرات با انگیزه و تلاش کامل تمرینات تیم را زیر نظر دارند.