به گزارش افکارنیوز، بهرام افشارزاده در خصوص وضعیت استقلال و انتخاب اسپانسر جدید اظهار داشت: همه چیز خوب پیش می‌رود و مشکلی وجود ندارد. پیگیر انتخاب اسپانسر جدید هستیم و تا اوایل هفته آینده این مسئله را نهایی خواهیم کرد.

وی در مورد راهکار باشگاه استقلال برای جلوگیری از حواشی در فصل جاری تصریح کرد: تیم باید منسجم بوده و بازیکنان با سرمربی همدل باشند. باشگاه نیز باید به تعهداتش عمل کند تا مشکلی به‌وجود نیاید. از طرفی تمرینات باید اصولی بوده و بدنسازی لازم صورت بگیرد.

افشارزاده در خصوص اینکه هواداران استقلال از او خواسته‌اند مانع حواشی ایجاد شده از سوی کرار جاسم شود، خاطرنشان کرد: در قرارداد او باید مسائل انضباطی لحاظ شود که این مسئله حتما انجام خواهد شد. مظلومی قول داده کرار را مدیریت کند اما باید گفت که در فصل گذشته در طول مسابقات کرار را اذیت می‌کردند و موهای او را می‌کشیدند تا عصبی شود.

مدیرعامل استقلال در واکنش به این موضوع که گفته می‌شود مهدی رحمتی تیم استقلال برای فصل آینده می‌بندد به تسنیم گفت: صد در صد این موضوع را تکذیب می‌‌کنم. چرا برخی‌ها اجازه نمی‌دهند کارمان را انجام دهیم و هنوز مسابقات آغاز نشده است، حاشیه ایجاد می‌کنند؟ اگر واقعاً رحمتی تیم را بسته، چرا مربی خودش یعنی حمید بابازاده را مربی دروازه‌بان‌های استقلال انتخاب نکرد؟

وی در مورد انتخاب نفر پنجم هیئت مدیره استقلال عنوان کرد: هنوز کسی انتخاب نشده است.