به گزارش افکارنیوز، در تاریخ لیگ‌برتر آقای گل های لیگ‌برتر سرنوشت های مختلفی یافته اند:

۱. غلامرضا عنایتی(ابومسلم): در سال ۱۳۸۰ با ۱۷ گل آقای گل مسابقات فوتبال لیگ شد. او سال بعد باز هم در تیم ابومسلم حاضر شد و با زدن ۱۱ گل، به درخشش خود ادامه داد.

۲. ادموند بزیک(سپاهان): در سال ۱۳۸۱ برای سپاهان ۱۳ گل زد و آقای گل شد. او سال بعد بار دیگر برای سپاهان بازی کرد و برای ای تیم مثل سال دوم عنایتی گل های کمتری زد.

۳. علی دایی(پرسپولیس): در سال ۸۲ با ۱۶ گل برای پرسپولیس آقای گل شد. او برخلاف عنایتی و بزیک در سال بعد از تیمش جدا شد و به صبا رفت و ۱۰ گل برای این تیم زد.

۴. غلامرضا عنایتی(استقلال): در سال ۸۳ با ۲۰ گل، آقای گل شد. او در سال ۸۴ در استقلال ماند و ۲۱ گل برای این تیم زد.

۵. غلامرضا عنایتی(استقلال): در سال ۸۴ با زدن ۲۱ گل برای تیم فوتبال استقلال، آقای گل شد. او در سال ۸۵ به تیم نادی الامارات پیوست.

۶. مهدی رجب‌زاده(ذوب‌آهن) و دنی اولروم(ابومسلم): رجب‌زاده بعد از زدن ۱۷ گل و کسب آقای گلی به لیگ امارات رفته پیراهن نادی الامارات را برتن کرد. دنی اولروم که با ۱۷ گل، تعداد گلی برابر با رجب‌زاده، زده و آقای گل شده بود. در سال بعد تنها ۵ گل برای ابومسلم زد.

۷. محسن خلیلی(پرسپولیس) و هادی اصغری(راه‌آهن): خلیلی برای پرسپولیس ۸۶،۱۸ گل زد و آقای گل شد. او در سال بعد دچار مصدومیت شدید زانو شد و در کل فصل تنها یک گل زد. هادی اصغری اما از راه‌آهن به سپاهان رفت. او که ۱۸ گل زده بود در فصل ۸۷ برای تیم سپاهان تنها ۴ گل زد.

۸. آرش برهانی(استقلال): برهانی در سال ۸۷ با زدن ۲۰ گل آقای گل شد او سال بعد در استقلال ماند اما ۱۱ گل برای آبی‌پوشان به ثمر رساند.

۹. عمادرضا(سپاهان): در سال ۸۸ با زدن ۱۹ گل، آقای گل مسابقات لیگ شد. عمادرضا یک سال بعد به تیم فوتبال الزمالک مصر رفت اما در این تیم مصدوم شده عملکردی ناکام داشت.

۱۰. رضا نوروزی(فولاد): در سال ۸۹ با ۲۴ گل آقای گل لیگ شد. او در سال ۱۳۹۰ در فولاد ماند اما در این سال تنها ۱۰ گل زد.

۱۱. کریم انصاری‌فرد(سایپا): او با ۲۱ گل زده در سال ۹۰ آقای گل مسابقات لیگ شد. انصاری‌فرد در سال ۹۱ به پرسپولیس آمد اما برای این تیم تنها ۸ گل به ثمر رساند.

۱۲. جلال رافخایی(ملوان): در سال ۹۱ با ۱۸ گل آقای گل ملوان در لیگ شد، او در ملوان ماند و در سال بعد از آقای گلی ۹ گل برای تیمش زد.

۱۳. کریم انصاریفرد(تراکتورسازی): با تنها ۱۴ گل زده آقای گل لیگ کشور در سال ۹۳ ـ ۹۲ شد و با این پشتوانه به تیم اوساسونای اسپانیا پیوست اما در این تیم طی یک فصل حتی یک گل هم نزد.