به گزارش افکارنیوز، میلاد سلیمان‌فلاح در مورد اینکه تکلیفش برای ماندن یا جدایی از استقلال به کجا رسید، گفت: باشگاه استقلال مرا در لیست مازاد نگذاشته و از طرفی هم با من تماسی نگرفتند تا در تمرینات حاضر شوم. من بلاتکلیف هستم و از طرفی با من تصفیه حساب هم نکرده‌اند. رفتار مسئولان استقلال نشان می‌دهد که مرا نمی‌خواهند، ولی جالب اینجاست که در لیست مازاد استقلال هم نیستم و این شرایط واقعاً برایم آزاردهنده است.

وی در ادامه افزود: اگر در لیست مازاد باشم حداقل تیم‌های دیگر برای جذب من پیشنهاد می‌دهند، اما استقلالی‌ها این کار را نمی‌کنند و تماسی هم نمی‌گیرند تا وضعیتم مشخص شود. حتی دو سه بار هم که به باشگاه رفتم، با تصمیم خودم این کار را انجام دادم. مسئولان استقلال به من می‌گویند برو تیم پیدا کن تا ما برای دادن رضایت‌نامه مذاکره کنیم. کجا چنین رفتاری با یک بازیکن صورت می‌گیرد؟

مهاجم تیم فوتبال استقلال در فصل گذشته تأکید کرد: ۹۵ درصد از مبلغ قراردادم را نگرفته‌ام. متأسفانه نه پولم را می‌دهند و نه رفتار مناسبی با من دارند. اگر مرا نمی‌خواهند باید رضایت‌نامه‌ام را بدهند و این موضوع در فوتبال طبیعی است. من بعد از این همه سردرگمی چه کار باید انجام دهم؟! تمام این اتفاقات در حالی است که فصل نقل‌وانتقالات در حال اتمام است و من هنوز تکلیف فصل بعد خودم را نمی‌دانم.