به گزارش افکارنیوز، روز یک‌شنبه روزنامه گاتزتا دلوسپورت ایتالیا در گزارشی، آمار دقیق‌تری از احتمال تحقق این انتقال منتشر کرد و یادآوری کرد که در حالی که سران یوونتوس اعلام می‌کنند که پیشنهادی برای ویدال دریافت نکرده‌اند اما او را غیرقابل فروش هم نمی‌دانند و در ذهن‌شان جانشین احتمالی او را مشخص کرده‌اند.

خداحافظی
این روزنامه ایتالیایی در گزارشی نوشته: «ویدال در مادرید: ممکن است این اتفاق بیفتد.» و در ادامه یادآوری کرده که ویدال قبل از پیوستن به اردوی تیم‌ملی شیلی برای حضور در کوپا آمه‌ریکا از هم‌تیمی‌هایش در یووه خداحافظی کرده. طبق این گزارش، آنچه در مراسم خداحافظی او با هم‌تیمی‌هایش بیش از هر چیزی جلب نظر می‌کرد، این بود که ویدال به جای گفتن جمله: زود همدیگر را می‌بینیم‌؛ خداحافظی قاطعانه‌ای را با هم‌تیمی‌هایش انجام داده.

اگر پیشنهاد مناسب برسد
در عین حال جوزپه ماروتا، مدیر ورزشی بیانکونری هم در صحبت‌هایی گفته: «ما به دنبال انتقال و فروش یکی از بزرگترین ستاره‌های تیم‌مان نیستیم‌؛ ولی این بدان معنا نیست که او کاملاً غیرقابل فروش باشد. اگر پیشنهادی قابل قبول و مناسب دریافت کنیم، مشکلی برای دادن اجازه جدایی به او نداریم. به علاوه نیم‌نگاهی هم به جانشینان احتمالی او در تیم ‌داریم.» یکی از گزینه‌های مدنظر یووه در صورت جدایی ویدال، اسکار برزیلی است که برای خرید او باید پول حاصل از فروش ویدال را هزینه کرد.

ایسکو
واقعيت اين است كه ماسيميليانو آلگري سرمربي باتجربه يووه چند باري از ايسكو به عنوان گزينه مدنظرش نام برد و يادآوري كرد كه دوست دارد روي بازيكن خلاق و جواني مثل او حساب باز كند اما فوتبال اسكار برزيلي شباهتهاي بيشتري به سبك بازي ويدال دارد و بازيكن جنگندهتر و خلاقتري است.