به گزارش افکارنیوز، محمد عباس‌زاده در خصوص شرایطش گفت: از وقتی لیگ تمام شد دیگر با کسی حرف نزدم و حتی باشگاه هم نیامدم تا شرایط به گونه‌ای نباشد که فکر کنند که می‌خواهم خودم را به تیم تحمیل کنم و حرفی هم نزدم تا دست مسئولان تیم باز باشد.

وی ادامه داد: من با پرسپولیس قرارداد دارم اما هنوز مذاکره‌ای با مسئولان این باشگاه انجام ندادم و با هیچ رسانه‌ای هم حرف نزدم تا آرامشم به هم نخورد اما متأسفانه برخی رسانه‌ها از قول من مصاحبه زدند اما من از همین‌جا اعلام می‌کنم تا وقتی با تیم جدیدم به توافق نرسم حرفی نخواهم زد و هر مصاحبه‌ای که در این مدت از قول من منتشر شده را تکذیب می‌کنم چون با جایی صحبت نکردم.

مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس در مورد آینده خودش هم اظهار داشت: دو سه پیشنهاد خوب دارم و شرایط این پیشنهادها هم خوب است و طی امروز و فردا وضعیت من هم مشخص می‌شود و به زودی تیم جدیدم را مشخص خواهم کرد. برای پرسپولیس هم آرزوی موفقیت می‌کنم چرا که از هواداران این تیم خاطره دارم و امیدوارم که پرسپولیس موفق باشد تا فصل تلخ گذشته را فراموش کنند. البته باید بگویم بعد از اینکه تیم جدیدم را انتخاب کردم مصاحبه مفصلی می‌کنم و همه اتفاقات فصل قبل را بیان می‌کنم تا مردم بدانند که چه اتفاق‌هایی برای من و پرسپولیس افتاده است.

عباس‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: در این مدت سکوت کردم و حرف نزدم تا در آرامش باشم و هر حرفی هم که تا به حال از قول من مطرح شده تخیل ذهن دیگران است نه صحبت‌های من.

انتهای پیام/ی