به گزارشافکارنیوز،عکس های منتشر شده از کلاس های ۳ روزه توجیهی داوری برای فصل جدید نشان می دهد که محسن قهرمانی برای حضور در لیگ برتر پانزدهم آماده می شود. او هر چند حاضر به گفت و گو با خبرنگاران نشده است اما حضور در این کلاس ها و کم کردن وزن این داور نشان می دهد که در صورت کسب نمرات لازم در لیگ برتر سوت خواهد زد.


سایت فدراسیون فوتبال امروز در مورد این کلاس ها گزارش داد: «دوره سه روزه توجیهی داوران لیگ برتر با حضور علی کفاشیان، فریدون اصفهانیان، مسعود عنایت، محمود خوشخوان - پیشکسوت داوری از ساعت ۹ صبح امروز(چهارشنبه) شروع بکار کرد.»

محسن قهرمانی دوباره در لیگ برتر؟

محسن قهرمانی ۲ سال قبل به خاطر اتفاقاتی که در بازی پرسپولیس و سپاهان رخ داده و اشتباهاتی که به ضرر پرسپولیس کرده بود با حکمی اعلام نشده محروم شد. هرچند هیچ وقت اتهام قهرمانی مشخص نشد و هیچ وقت هم جرم اش را بیان نکردند اما ماجرای رد و بدل شدن پول و داستان کارت به کارت و تاثیر در سوت داوران از جمله مسائلی بود که پای کمیسیون اصل ۹۰ را هم به ماجرا باز کرد.

محسن قهرمانی دوباره در لیگ برتر؟

محسن قهرمانی در این مدت محروم بود و اگر این محرومیت به معنای صحت اتهامات علنی نشده باشد ان وقت باید از فدارسیون پرسید که چطور داوری با چنین اتهامات می تواند در لیگ برتر سوت بزند و اگر اتهامات اشتباه بود چرا او دوسال سکوت کرده و البته سوت هم نزده است.