به گزارش افکارنیوز، محسن مسلمان که بعد از یک فصل دوری بار دیگر به جمع سرخپوشان برگشته امیدوار است بتواند با درخشش در ترکیب پرسپولیس به تیم ملی نیز برسد. او اهدافش را در پرسپولیس درخشش در این تیم، حضور در تیم ملی و لژیونر شدن عنوان می کند.

ستاره شماره ۷۷ پرسپولیس درباره اردوی ترکیه گفت: من نسبت به دیگر بازیکنان با دو روز تاخیر وارد ترکیه شدم اما تمرینات فوق العاده ای را پشت سر گذاشتیم و دیدارهای تدارکاتی هم باعثشد تا به مرز خوبی از آمادگی برسیم. شرایط برای موفقیت در فصل جدید مهیا است و بی صبرانه منتظر آغاز لیگ هستیم.

وی در مورد شایعاتی که در مورد جذب او شنیده می شد و گفته می شد با نظر برانکو جذب نشده است نیز گفت: چنین چیزی را احساس نکردم و اتفاقا در اردوی ترکیه آقای برانکو برخورد خوبی با من داشتند و تمرینات مناسبی را نیز زیر نظر ایشان پشت سر گذاشتم. مطمئنا هدف همه ما این است که پرسپولیس موفق عمل کند و همه در همین راستا تلاش خواهیم کرد.

مسلمان در مورد پوشیدن پیراهن ۷۷ نیز گفت: به عدد هفت علاقه دارم و پیش از این نیز با همین شماره به میدان رفته بودم و دوست دارم در این فصل با پیراهن پرسپولیس بدرخشم و خودم را اثبات کنم.
هافبک جوان پرسپولیس درباره مشکل عفونت چشمش نیز گفت: همانطور که گفتم این مساله مربوط به حساسیت فصلی و عفونت بود که با مراقبت های کادرپزشکی برطرف شد و مشکلی برای تمرین در ترکیه نداشتم. از کادرپزشکی پرسپولیس هم در این رابطه تشکر می کنم.

مسلمان در پایان درباره بازی هفته اول لیگ گفت: به شرایط خوبی از آمادگی رسیده ایم و برای آغاز لیگ لحظه شماری می کنم. انگیزه فردی ام نیز زیاد است و امیدوارم موفق شوم فصل خوبی را پشت سر بگذارم. هدفهای بزرگی در سر دارم که با درخشش در پرسپولیس به آنها دست خواهم یافت. مطمئنا روزهای خوبی را در فصل پیش رو با هواداران پرسپولیس رقم خواهیم زد.