به گزارش افکارخبر، علیرضا فغانی و محمدرضا منصوری داور و کمک داور بین‌المللی فوتبال کشورمان با حضور در رقابت‌های قهرمانی شرق آسیا، با انجام دو قضاوت در این دوره از مسابقات به کارشان پایان دادند.

در این دوره از مسابقات ۴ تیم کره‌جنوبی، ژاپن، چین و کره‌شمالی به صورت دوره‌ای طی یک هفته به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی‌ها که در ووهان چین برگزار شد تیم ملی کره‌جنوبی با ۵ امتیاز به مقام اول رسید، چین با ۴ امتیاز دوم شد، کره‌شمالی از ۳ بازی که انجام داد با ۴ امتیاز و به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به چین در مقام سوم ایستاد و تیم ملی ژاپن هم با ۲ امتیازی که از ۳ بازی خود در این رقابت‌ها به دست آورد در بین چهار تیم به مقام چهارم رسید.

فغانی و منصوری در این رقابت‌ها دو دیدار کره‌شمالی _ ژاپن و همچنین کره‌شمالی _ کره‌جنوبی را قضاوت کردند که دیدار اول را کره‌شمالی از ژاپن برد و در دیدار دو کره نتیجه تساوی به دست آمد و در نهایت این کره‌جنوبی بود که قهرمان این رقابت‌ها شد. در این بازی یک کمک داور از چین تایپه هم دو داور کشورمان را در امر قضاوت همراهی کرد.گفتنی است علیرضا فغانی و محمدرضا منصوری داور و کمک داور بینالمللی فوتبال کشورمان فردا وارد تهران خواهند شد.