به گزارش افکارخبر، مجید نوروزی در خصوص شرایط پیکان اظهار داشت: ما تمرینات خود را انجام می‌دهیم تا برای حضور در لیگ آماده شویم. بازیکنان جوان و خوبی داریم. در دیدارهای دوستانه‌ای که پیش از مشخص شدن وضعیتمان هم برگزار کردیم توانستیم مقابل تیم‌های لیگ برتری از جمله استقلال و سیاه جامگان به برتری برسیم. پس از آن هم در سه بازی دیگر پیروز شدیم و هم اکنون شرایط خوبی داریم.

وی با اشاره به برتری یک بر صفر روز گذشته پیکان در دیدار دوستانه مقابل آلومینیوم تصریح کرد: خوشبختانه بازی خوبی انجام دادیم اما برخی بازیکنان ما در زمین راه می‌رفتند که پس از اینکه با آنها صحبت کردیم متوجه شدیم یکی از مربیان با بازیکنان هم صحبت کرده و آنها را هوایی کرده تا به تیمش ببرد در حالیکه این موضوع به هیچ عنوان حرفه‌ای و اخلاقی نیست در هیچ جای دنیا هم چنین مسئله‌ای مرسوم نیست.

مربی پیکان خاطرنشان کرد: سرمربی‌ای که به یکی از تیم‌های تازه صعود کرده به لیگ دسته اول رفته است با بازیکنان ما صحبت کرد و آنها را هوایی کرده در حالی که وقتی بازیکنی با جایی قرارداد می‌بندد درست نیست که با آن صحبت شود و جلوی قرارداد را بگیرند. این مسئله اگر در جریان رقابت‌ها هم وجود داشته باشد باعثمی‌شود که تمرکز بازیکنان به هم بریزد.

وی در مورد جذب بازیکنان گفت: ما میلاد سلیمانفلاح، عباس محمدرضایی و مهدی رستمی را جذب کردهایم. ۸۰درصد بازیکنان ما زیر ۲۳ سال هستند که انگیزه زیادی برای بازگرداندن تیم به لیگ برتر دارند. همچنین هنوز وضعیت آل نعمه هم مشخص نشده و باید ببینیم در دو سه روز آینده چه اتفاقی رخ میدهد.