به گزارشافکارخبر،علی شجاعی با اشاره به شرایط ذوب‌آهن برای دیدار مقابل استقلال اهواز در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: شرایط تیم ما بسیار خوب است و از نظر بدنی، فنی و روحی - روانی وضعیت بسیار خوبی برای این مسابقه داریم.

وی درباره مصدومان تیمش در این مسابقه افزود: علی همام به دلیل آسیب‌دیدگی، شرایط چندان خوبی نداشته و مهرداد قنبری به دلیل آسیب‌دیدگی در عضله پشت کشاله ران وضعیت مناسبی ندارد. هادی محمدی نیز با ما به تازگی تمرین می‌کند اما قاسم حدادی‌فر نیز شرایط حضور مقابل استقلال اهواز را ندارند.

سرپرست ذوب‌آهن درباره حریف تیم اصفهانی در این مسابقه ادامه داد: در حال حاضر همه تیم‌ها خوب هستند و نمی‌توان تیمی را دست‌کم گرفت زیرا استقلال اهواز مقابل استقلال خوب ظاهر شد و عملکرد خوبی داشت.

وی افزود: با این حال، دیدار فردای ما یک بازی خانگی است و بازیکنان ما بسیار خوب هستند و امیدوارم با حمایت هواداران و همت کادر فنی و بازیکنان سه امتیاز مسابقه را کسب کنیم و به صدر جدول نزدیک شویم.

شجاعی افزود: بازی کردن با تیم‌هایی نظیر استقلال اهواز سخت است و باید همان حسابی که روی استقلال و پیروزی می‌کنیم، روی این تیم کرده و با یک بازی حساب شده و خوب، پیروز میدان شویم.

وی اضافه کرد: خوشحال هستیم که ذوبآهن به خاطر خوب فوتبال کردن، در همه ایران طرفدار دارد و همه این تیم را دوست دارند و سخن از خوب فوتبال کردن ذوبآهن است بنابراین اولویت ما در مسابقات، ارائه فوتبال تماشاگرپسند است.