به گزارش افکارخبر، علی اکبر طاهری در رابطه خرید بلیت هواداران پرسپولیس در بازی با فولاد اظهار داشت: این اقدام از سوی یکی از هواداران با تعصب پرسپولیس صورت گرفت و ما نیز از آن استقبال کردیم. البته تمام هماهنگی های لازم برای ورود جداگانه هواداران پرسپولیس به صورت رایگان در اهواز صورت گرفته و با سازمان لیگ این موضوع در میان گذاشته شده است.

وی در خصوص اینکه اگر هواداران پرسپولیس بیشتر از ۱۰ درصد ورزشگاه را در اختیار گرفتند تکلیف چیست، ‌ بیان داشت: ‌ این هوادار مبلغ ۱۰ درصد جایگاه های ورزشگاه غدیر را پرداخت کرده و ما نیز به اندازه همان ۱۰ درصد که قانونی است، ‌ آنرا در نظر گرفتیم. حالا اگر هواداران بیشتری به ورزشگاه بروند، ما استقبال می کنیم اما باید هزینه بلیت را خودشان پرداخت کنند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که پس چطور هفته گذشته درخواست حسین هدایتی برای خرید بلیتهای بازی با ذوب آهن مورد موافقت قرار نگرفت، ‌ عنوان کرد: هفته گذشته آقای تاج به من تماس گرفت و گفت که هدایتی نزد ما آمده و قصد خرید بلیت های بازی را دارد که من گفتم هر کسی می خواهد چنین کاری انجام دهد، ما استقبال می کنیم اما باید از کانال باشگاه این کار صورت بگیرد. بعد از آن هم هدایتی به ما مراجعه نکرد و ما هم دنبال هر کسی که ادعایی می کند، ‌ نمی رویم.

وی همچنین اضافه کرد: بعد از آن حتی خود تاج هم صحبت کرد و گفت که این اتفاق باید از کانال باشگاه رخ دهد. دیدید که این هوادار این هفته به راحتی به باشگاه آمد و کار خیر خود را برای پرسپولیس انجام داد. ما هم گفتیم هر کسی بیاید چنین کاری کند، استقبال می کنیم، حالا می خواهد هدایتی باشد یا هر فرد دیگری. نمی دانم چرا دوستان به سازمان لیگ می روند.

طاهری درباره اینکه با محرومیت ۴ جلسه ای فغانی خواسته های پرسپولیس برآورده شد، گفت: ما درخواست و شکایت خود را مطرح کردیم اما دیگر تصمیم گیرنده نیستیم. در ضمن نمی توانیم حکم صادر کنیم و خودمان هم آنرا اجرا کنیم. این محرومیت برای فغانی درنظر گرفته شده و مشخص است که حق پرسپولیس در بحثداوری در بازی با ذوب آهن خورده شده است. بیشتر از این هم کاری از دستمان برنمی آید اما امیدواریم دیگر این اشتباهات تکرار نشود.

طاهری در پایان خاطرنشان کرد: البته ما هنوز از مسئولان فدراسیون گلایه داریم چون محسن بنگر که واقعا حقش در آن بازی اخراج نبود و تمام کارشناسان داوری هم به آن اعتراض کردند، برای بازی فردا محروم است. ما یک مهره کلیدی خود را مقابل فولاد از دست دادیم، در حالی که می توانست فردا بازی کند و این حق او بود اما درخواستمان را هم دادیم و نمی دانم چرا با مخالفت رو به رو شد.