به گزارش افکارخبر، بهرام افشارزاده، در خصوص اینکه وزیر ورزش اعلام کرده افشارزاده از همه مدیران قبلی استقلال بهتر است، اظهار داشت: ایشان به من لطف دارند. ما همیشه ارتباط خوبی با یکدیگر داشته ایم. البته باید بگویم آقای فتح اله زاده هم زحمات زیادی برای استقلال کشیده است. من با ایشان هم رابطه خوبی دارم. هیچ وقت به یکدیگر بی احترامی نکرده ایم و نمی دانم چرا ایشان ناراحت شده است.

مدیرعامل استقلال در خصوص اینکه شهباززاده و ابراهیمی بابت عدم دریافت مطالبات شان دلخور هستند، عنوان کرد: ما مشکل شهباززاده را روز گذشته حل کردیم. به زودی مشکل ابراهیمی را هم برطرف خواهیم کرد.

وی در خصوص اینکه این روزها باشگاه استقلال مشکلات مالی دارد، عنوان کرد: همه باشگاه ها مشکلات مالی دارند. من روز گذشته با سبکدست صحبت کردم و قرار شد به زودی مشکلات مالی حل شود. این را هم باید بگویم که نباید این همه فشار به باشگاه وارد شود. باشگاه های دیگر مگر چقدر پول به بازیکنان پرداخت کرده اند که این همه هجمه علیه استقلال وارد شده است؟

افشارزاده در پایان درباره اینکه آیا قصد ندارد برای تماشای بازی نفت مقابل الاهلی به ورزشگاه آزادی برود، گفت: به دلیل گرفتاری کاری نمی توانم به ورزشگاه بروم. امیدوارم نماینده ایران بتواند در این بازی به پیروزی برسد.