به گزارش افکارخبر، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های نفت ایران و الاهلی امارات در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی سختی برای ما خواهد بود، به این دلیل که هر دو تیم شرایط لیگ قهرمانان آسیا را می‌دانند.

وی افزود: ما یک ۹۰ دقیقه سخت در تهران و یک ۹۰ دقیقه سخت در امارات خواهیم داشت. سعی می‌کنیم در این دو بازی با نکات تاکتیکی خودمان و آنالیزی که از تیم الاهلی در اختیار داریم بتوانیم بر آنها غلبه کنیم.

منصوریان اظهار داشت: می‌دانیم خط حمله الاهلی خوب است و فردا در تهران نیز حمله خواهند کرد. تلاش می‌کنیم که باهوش و باحوصله بازی کنیم. سعی و تلاش ما این است که ۳ امتیاز را بگیریم تا ببینیم در ۹۰ دقیقه دوم در امارات چه کار خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در خصوص حضور تماشاگران برای حمایت از نفت تصریح کرد: تاریخچه فوتبال ما نشان داده که هواداران در بازی‌های سخت هوشیار هستند. وقتی رسانه‌ها و هواداران به عنوان یار دوازدهم وارد می‌شوند، اتفاق خوبی می‌افتد و شور و هیجانی رخ می‌دهد. وقتی بازی‌های ملی در شرایط حساس قرار می‌گیرد رسانه‌ها اعلام می‌کنند که از قهرمانان حمایت شود.

منصوریان ادامه داد: نمی‌توانیم بگوییم ۱۰۰ هزار نفر برای ما می‌آیند اما در بازی الاهلی عربستان وقتی ۲۰ هزار نفر حمایت کردند با فشار جمعیت شانس زدن گل‌های دوم، سوم و چهارم را داشتیم. ما به دنبال حمایت یار دوازدهم هستیم و قطعا هواداران به رنگ پیراهن نفت نگاه نمی‌کنند و نگاهشان به پرچم تیم ملی ایران است.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران خاطرنشان کرد: از همه آذری‌زبان‌ها، هواداران استقلال و پرسپولیس خواهش می‌کنم که یاعلی بگویند از نفت حمایت کنند. نفت نیز با سختکوشی می‌تواند به یاری حق و هواداران به خواسته‌اش برسد.

وی در خصوص اینکه نفت برای دیدار فردا ایمان مبعلی را در اختیار ندارد، گفت: ‌ مصدومیت جزیی از ورزش است و نمی‌توانیم پیش‌بینی کنیم بازیکن چه زمانی مصدوم می‌شود اما متاسفانه در بدترین زمان مبعلی مصدوم شد. این مسئله مسئولیت ما را زیاد می‌کند. مدیریت مبعلی در زمین می‌توانست به ما کمک کند اما با توجه به نبود او از پیام صادقیان و آرش رضاوند خواستیم که بار مبعلی را به دوش بکشند.

منصوریان گفت: روزی که بازیکن جذب میکردم پیشبینی مصدومیت بازیکنان را کرده بودم و الان خوشحالم که بازیکنان جوانی مثل پیام صادقیان در اختیار داریم. بازی فردا میتواند برای پیام دو جهت داشته باشد، نخست اینکه به نفت کمک کند و دومین موضوع عرض اندام او خواهد بود که نشان دهد پیام برگشته و فوتبال ما را خوشحال کند.