به گزارش افکارخبر، بهادر عبدی در خصوص شروع خوب راه‌آهن در لیگ برتر گفت: تیم ما برخلاف سال‌های گذشته، امسال توانست اسکلت اصلی‌اش را حفظ کند و سیاست کادر فنی به اجرا درآمد. علاوه بر این چند بازیکن هم به تیم ما اضافه شدند که سابقه کار کردن با فرهاد کاظمی را دارند. همین موضوع باعثشد که از لحاظ تاکتیکی جلو بیفتیم. در حال حاضر بازیکنان ما به سرمربی تیم اعتماد کامل دارند و خواسته‌های او را به خوبی اجرا می‌کنند.

«می‌توانیم در آینده نتایج بهتری بگیریم»، وی با بیان این جمله ادامه داد: هنوز نتایج خوبی نگرفته‌ایم و به یک برد قانع نیستیم. برای آینده باید خیلی بیشتر تلاش کنیم، در ضمن این را هم باید در نظر گرفت که ما فصل بدنسازی را از دست دادیم. البته نکته جالب برای من این است که فرهاد کاظمی با شیوه‌های خاصی، در تمرینات روی این موضوع کار می‌کند تا عقب‌ماندگی خود را جبران کنیم.

وی با تمجید از تمریناتی که فرهاد کاظمی برای بازیکنان راه‌آهن در نظر می‌گیرد، اظهار داشت: تا به امروز چنین شیوه‌ای از تمرین را ندیده بودم. او به شکلی تیم را تمرین نمی‌دهد که باعثمصدومیت بازیکنان شود، بلکه با تمریناتی شاد و متنوع به تیم نشاط می‌دهد.

هافبک تیم فوتبال راه‌آهن با اشاره به تغییر پستش در این تیم خاطر نشان کرد: خیلی خوشحالم که کاظمی از من در پست اصلی‌ام بازی می‌گیرد و بعد از مدتی به‌عنوان هافبک نفوذی، نزدیک به دروازه هستم. امیدوارم که بتوانم برای راه‌آهن گل بزنم تا جواب اعتماد سرمربی را بدهم.

وی در پایان در خصوص دیدار تیمش برابر سیاه‌جامگان گفت: تیم سیاه‌جامگان شرایط خاصی دارد و مطمئن باشید که بازیکنان حریف انگیزه زیادی خواهند داشت. ما کار سختی داریم، ولی به مشهد می‌رویم تا حریف را شکست بدهیم.