به گزارش افکارخبر، محمد جمشیدی در رابطه با جانشینی اش به جای سرپرست باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: من کارمند وزارت ورزش هستم و نمی دانم که چه اتفاقاتی پشت موضوع بوده که من انتخاب شده ام. به هر حال وزیر از من خواست که در این سمت مشغول شوم و من هم این سمت را پذیرفتم.

وی ادامه داد: سعی می کنیم در اینجا طوری رفتار کنیم که در شان پیشکسوتان ورزش کشور باشد. اینجا صندوق حمایت این عزیزان و قهرمانان ورزشی است و به مسائل فوتبالی کاری نداریم.

رئیس هیات مدیره باشگاه پیکان در پاسخ به این سوال که او هم مثل طاهری دوشغله است، تصریح کرد: سمت من در باشگاه پیکان شغال محسوب نمی شود و هیچ تضادی با ریاست صندوق قهرمانان و پیشکسوتان هم ندارد. من همچنان در باشگاه پیکان مشغول هستم اما دوشغله محسوب نمی شوم.

جمشیدی درباره ۳ میلیاردی از سوی سرپرست باشگاه پرسپولیس از بودجه این صندوق تامین شده بود، گفت: من تازه نیم ساعت که معارفه ام به پایان رسیده است. البته این موضوع را پیش از این در رسانه ها شنیدم و باید در روزهای آینده بعد از بررسی دقیق آن صحبت کنم. با این حال معتقدم هیچ کار غیرقانونی انجام نشده چون این موضوع زیر نظر وزارتخانه بوده است.

وی در پاسخ به این سوال که شما هم در دوره ریاست خود در صورت درخواست استقلالی ها پولهای میلیاردی قرض می دهید، گفت: من نه به باشگاه استقلال و نه پرسپولیس پول قرض نمی دهم اما معتقدم برای اینکه این ۲ باشگاه وارد حاشیه نشوند، باید به آنها کمک کرد. حضور سرخابی ها گرمابخش ورزش فوتبال است اما باید هر کاری در زمانش انجام شود. مطمئن باشید به زودی ۳ میلیارد پرسپولیس نیز برگردانده می شود و در جایش استفاده می شود.