به گزارش افکارخبر، پس از تساوى بدون گل در خانه برابر نیوکاسل، شیاطین سرخ راهى بلژیک شده اند تا برابر بروگ صف آرایى کنند.

کلاب بروگ
پس از شکست ١ - ٣ برابر شیاطین سرخ در ورزشگاه الدترافورد، نایب قهرمان فصل گذشته رقابت هاى لیگ بلژیک براى رسیدن به مرحله گروهى لیگ قهرمانان اروپا چشم به بازى خانگى و حمایت طرفدارانش دارد.
تیم پنجاه یکم رنکینگ یوفا در ده بازى اخیر اروپایى خود در خانه شکست ناپذیر بوده و به شش پیروزى دست یافته. آن ها هم چنین در مرحله قبلى شکست ١ - ٢ برابر پاناتیناکوس یونان را با پیروزى - ٣ در خانه جبران کرده اند و تا نشان دهند در خانه تیمى خطرناک براى رقبا هستند.
بروگ در آخرین بازى خود پیش از دیدار فرداشب، در هفته پنجم لیگ بلژیک با دو گل مغلوب زولته وارگم شد تا از پنج بازى فصل جدید تنها هفت امتیاز کسب کرده باشد.
میشل پرودهم که سابقه قهرمانى در بلژیک را همراه با مروانه فلاینى در تیم استاندارد لیژ در کارنامه دارد، براى بازى برگشت از کاپیتانش، تیمى سیمونز به دلیل مصدومیت همسترینگ در بازى رفت استفاده نخواهد کرد و براندان مهله نیز به دلیل دریافت کارت قرمز در الدترافورد دیگر غایب بروگ خواهد بود.منچستر یونایتد
به لطف گل دقیقه پایانى مروانه فلاینى در بازى رفت و ایجاد اختلاف دو گل، شیاطین سرخ با خیال آسوده ترى پاى به استادیوم یان بریدل خواهند گذاشت. شیاطین سرخ که در سه بازى لیگ انگلیس موفق به بسته نگه داشتن دروازه شان شده اند، در صورت ثبت یک کلین شیت دیگر راهى رقابت هاى لیگ قهرمانان اروپا خواهند شد.
عملکرد خارج از خانه یونایتد در رقابت هاى اروپایى در دو بازى پایانى نا امید کننده بوده است. شکست - ٢ برابر المپیاکوس یونان و ١ - ٣ برابر بایرن مونیخ آخرین نتایج خارج از خانه یونایتد بودند که در فصل ١۴ - ٢ ١٣ تحت هدایت دیوید مویس به دست آمده با این حال در صورت تکرار نمایش بازى رفت، هیچ شانسى را نمى توان براى حریف بلژیکى یونایتد متصور شد.
تنها ابهام ترکیب ابتدایى یونایتد، حضور مایکل کریک یا شوان اشتایگر در کنار مورگان اشنیدرلین در مرکز زمین خواهد بود؛ هر چند احتمال حضور مروان فلاینى و آندر هررا در پست پشت مهاجم براى جایگزینى عدنان یانوزاى نیز محتمل به نظر مى رسد.
وین رونى در چهار مسابقه این فصل که در پست مهاجم هدف، در نوک خط حمله شیاطین سرخ قرار گرفته هنوز موفق به گلزنى نشده تا انتقادات از عملکرد کاپیتان یونایتد این روز ها به اوج برسد. فیل جونز تنها مصدوم کاروان یونایتد خواهد بود و مارکوس روخو نیز هم چنان به دنبال پیدا کردن آمادگى بدنى پس از رقابت هاى کوپا امریکا مى باشد.ترکیب احتمالى
کلاب بروگ: بروزسه - کولس - واناکن - دوارته - ده باک - ورمر - کلادیمر - وازکوئز - ام بومبو - دیرکس - دیابى
منچستر یونایتد: رومرو- دارمیان- اسمالینگ- بلیند- شاو- کریک- اشنیدرلین- ماتا- یانوزاى- دیپاى- رونى