به گزارش افکارخبر، حسین خبیری در پی مطالبی که در صفحات اجتماعی و در ادامه در رسانه‌ها مطرح شد در این باره افزود: قبل از بازی با ذوب آهن، آقای حسین هدایتی به جهت علاقمندی خاص خود نسبت به پرسپولیس که همیشه آن را به شکل‌های مختلف نشان داده‌اند به آقای مهدی تاج پیشنهاد دادند؛ بلیت بازی را خریداری کنند تا هواداران پرسپولیس رایگان در ورزشگاه حضور یابند.

وی افزود: آقای تاج این موضوع را به آقای طاهری منتقل کردند که از سوی ایشان هم مورد استقبال قرار گرفت و عنوان شد که باید در این ارتباط صحبت و هماهنگی صورت بگیرد. بر همین اساس آقای هدایتی با توجه به اینکه پیش از این در باشگاه پرسپولیس فعالیت داشتم از بنده خواستند از طرف ایشان با مسوولان باشگاه صحبت کنم. البته من در این باره در قالب دوستی قبلی و همکاری، با آقای خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه، صحبت کردم و شخصا صحبتی با آقای طاهری نداشتم. آقای خمارلو ضمن اعلام استقبال باشگاه از اجرای این طرح صحبت مطرح شده بین آقایان طاهری و تاج را به من منتقل کردند مبنی بر اینکه این کار از طریق باشگاه انجام شود و به این منظور آقای هدایتی گفتگویی با آقای طاهری داشته باشند.

خبیری ادامه داد: تا جایی که من اطلاع دارم این اتفاق میتواند در آینده روی دهد چون پس از مسائلی که امروز مطرح شد، گفتگویی با آقای حسین هدایتی داشتم که ایشان تاکید کردند منظور ایشان از مطلبی که در صفحات اجتماعی مطرح شد اصلا آقای طاهری نبوده است. آقای هدایتی گفتند: آقای طاهری از دوستان قدیمی من است و هیچگاه در مورد وی چنین نسبتهایی را به کار نمیبرم. ضمن آنکه طاهری برای تیم محبوبمان زحمت میکشد و من هم به عنوان یک هوادار همانطور که تاکنون بوده، حاضرم بدون هیچ چشمداشتی به تیم محبوب خودم کمک کنم. آقای هدایتی همچنین اضافه کردند: در آینده نزدیک حتما با آقای طاهری مینشینیم و صحبت میکنیم. الان زمانی است که باید همه دست به دست هم بدهیم تا تیم پرسپولیس به موفقیت برسد و هواداران را خوشحال کند.