به گزارش افکارخبر، حمید درخشان در رابطه با اینکه به نظر می رسد اظهارات علی دایی مبنی بر اینکه به خاطر حضور نورالهی و طارمی انتقادات زیادی شنیده خطاب به او است، ‌ اظهار داشت: من نمی خواهم مثل دایی نبش قبر کنم اما همین نورالهی و طارمی که می گویند توسط من احیا شدند. تا قبل از اینکه من به پرسپولیس بیایم، ‌ این ۲ بازیکن نیمکت نشین بودند اما من به آنها میدان دادم و حالا برای خودشان ستاره شده اند. حتی محمد نوری نیز قبل از سرمربیگری من وضعیت خوبی نداشت و با حضور من احیا شد.

وی ادامه داد: همین که برانکو بازیکنانی که من به پرسپولیس آوردم را خواسته و در تیم نگه داشته، ‌ نشان می دهد که من انتخابهای درستی انجام دادم. همین علی علیپور را نگاه کنید که حالا برای خودش ستاره شده است. خوشحالم که حداقل بازیکنانی را آوردم که به درد پرسپولیس خوردند.

سرمربی سابق پرسپولیس درباره طرح کمک ۵ هزار تومانی هواداران به باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: ‌ وقتی بعد از گذشت ۵ هفته از لیگ هیچ کس برای اسپانسرینگ پرسپولیس جلو نمی آید، ‌ پس مجبورند از این کارها هم بکنند. حالا به نوعی تمام درها به روی مدیران پرسپولیس بسته شده و آنها راهی به غیر از این نمی بینند. از سوی وزارت ورزش هیچ حمایتی از پرسپولیس نمی شود و مدیرانی هم که در راس کار هستند، ‌ مجبورند به چنین اتفاقاتی تن بدهند.

وی همچنین اضافه کرد: نداشتن اسپانسر برای باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس هم دلیل دارد چون هر کسی بررسی کند که سال قبل این باشگاه ۵ مدیرعامل عوض کرده، ‌ اصلا جلو نمی آید. بحثخصوصی سازی نیز که هر چند وقت یک بار مطرح می شود و انجام هم نمی شود. این تیم باید یک بانی و آقا بالا سر داشته باشد. الان پرسپولیس مثل یک بچه یتیم شده که هر کسی می آید، ‌ دلش به آن می سوزد و یک پولی می دهد و می رود. من حرفم این است که واقعا اگر نمی توانند پرسپولیس را اداره کنند، چه اصراری است که آن را برای خودشان نگه دارند؟ این باشگاه را به مشتریانی که هست، ‌ بفروشند.

درخشان با اشاره به اعتصاب بازیکنان پرسپولیس عنوان کرد: ‌ فصل گذشته هم ما با این مشکلات دست و پنجه نرم می کردیم. حالا اگر دندان روی جگر گذاشتیم و به خاطر جلوگیری از حاشیه ها چیزی نگفتیم، ‌ دلیلی نمی شود که مشکلی نبوده است. بازیکنان حق دارند اعتصاب کنند چون اگر فصل تمام شود، دیگر فقط باید خواب پولشان را ببینند. همانطور که من الان چند ماه است نتوانستم پولم را از مدیران پرسپولیس بگیرم. در ضمن یک بازیکن تا زمانی روی بورس است که سالم باشد. اگر یک بازیکن مثل ر ضا نوروزی مصدوم شد و دیگر کسی سراغی از او نگرفت، ‌ باید چه کار کند؟

سرمربی سابق پرسپولیس درباره پیش بینی اش از آینده این تیم اذعان داشت: با اینکه از نظر فنی پرسپولیس خوبی در زمین می بینیم اما با این وضعیت آینده پرسپولیس روشن نیست و دوباره درگیر اتفاقات تکراری هر سال می شود که باید با مشکلات مالی دست و پنجه نرم کند.

وی در پایان در خصوص دیدار تیم ملی مقابل گوام گفت: متاسفانه فوتبالمان به جایی رسیده که باید از گوام هم بترسیم. اگر همینطور پیش برویم، از تیمهای پایین تر از گوام مثل مالدیو و سریلانکا نیز خواهیم ترسید چون برنامه ریزی نداریم و سایرین در حال پیشرفت هستند. در هر صورت امیدوارم که تیم ملی در این بازی پیروز شود.