به گزارش افکارخبر، حمید درخشان گفت: زمانی که تیم پرسپولیس به دلیل مشکلات مالی نمی تواند راه خود را ادامه دهد، کسی به قشنگ بودن پول جمع کردن نگاه نمی کند. این تیم مردمی است و کسی هم به او کمک نمی کند پس هیچ ایرادی ندارد که از مردم که صاحبان اصلی باشگاه هستند، کمک بخواهد.

وی در مورد آوردن مربیان خارجی در پرسپولیس با وجود بی پولی شدید ادامه داد: آقایانی که می گفتند این مربی بیاید ما پولش را می دهیم، کجا هستند که کمک کنند. امروز باشگاه به جای تمرکز برروی بازی ها باید مرتب به دنبال پول جمع کردن باشد. سرمربی فصل گذشته پرسپولیس با اشاره به اینکه وضعیت پرسپولیس مانند فصل گذشته است، گفت: متاسفانه روند ضعیف سال قبل امسال هم در پرسپولیس ادامه دارد و باشگاه از بی پولی قطعا ضربه خواهد خورد.

وی با اشاره به تاثیرات منفی نتایج ضعیف پرسپولیس برروی هواداران اظهار کرد: هواداران بسیار دلسرد شده اند و قطعا ادامه این روند باعثکاهش هواداران خواهد شد. وی اظهار کرد: برای بهبود شرایط پرسپولیس ابتدا باید مشکلات داخلی کاهش پیدا کند. تیمی که تمرکز ندارد چگونه می تواند به فکر بازی خوب باشد. درخشان خاطرنشان کرد: بازیکن برای درآمد زایی به پرسپولیس می آید چرا باید انتظار داشته باشیم که مجانی بازی کند. مگر رضا نوروزی سال قبل مصدوم شد، کسی سراغ او را گرفت که ما بخواهیم آنها مجانی بازی کنند. وی تاکید کرد: بازهم تکرار می کنم باشگاه پرسپولیس آن قدر مشکل دارد که باید اول آنها را حل کند بعد به فکر مصوبات کمیته فنی و اینگونه مسایل باشد. باشگاهی می رود مربی خارجی می آورد که حداقل بدهی نداشته باشد.

درخشان در خصوص پیدا نشدن حامی مالی برای کمک به پرسپولیس افزود: چرا باید حامی مالی(اسپانسر) در این شرایط به پرسپولیس کمک کند، وقتی که هیچ تضمینی حتی برای انجام قرارداد با آنها وجود ندارد. مگر اسپانسر سال قبل را فراموش کرده اید که چه بلایی سرش آمد چرا باید توقع داشته باشیم مردم این گونه پول های خود را خرج کنند. وی گفت: پرسپولیس با این روش برای موفقیت راه سختی در پیش رو دارد. بهتر است مسئولان ورزش کشور دست به دست هم دهند تا مشکلات این تیم حل شود. متاسفانه هیچ کس به فکر پرسپولیس نیست. سرمربی فصل گذشته پرسپولیس اظهار کرد: پرسپولیس نیاز به یک پدری دارد که تیم را تر و خشک کند و این تیم الان یتیم مانده است.

درخشان در خصوص صحبت های کریم باقری گفت: صحبت های کریم منطقی است زیرا اگر ما از مربی کار می خواهیم باید به او امکانات دهیم. نمی شود مربی زیر سئوال باشد و بخواهید بهترین عملکرد را هم داشته باشد. این دقیقا همان بلایی است که سر من هم آوردند. بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران در مورد دیدار با گوام گفت: فوتبال ما هنوز آنقدر عقب نیفتاده که بخواهیم در این بازی برنده نباشیم، اما کی روش تخصص دارد این گونه بازی ها را آن قدر بزرگ و سخت نشان دهد تا اگر برد ، بگوید کار بزرگی انجام داده است.دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و گوام ۱۲ شهریورماه در مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.