به گزارشافکارخبر،حسین خبیری در مورد حضورش به عنوان سرپرست باشگاه درفشی‌فر گفت: در ادوار مختلف در سمت‌های گوناگونی افتخار کار در باشگاه پرسپولیس را داشتم. این بار هم علی اکبر طاهری محبت داشت تا بتوانم در خدمت پرسپولیس باشم. البته ما کارمند اداره کل ورزش و جوانان استان تهران هستم و مامور به کار در ورزشگاه درفشی‌فر شدم.

وی ادامه داد: ورزشگاه درفشی‌فر از نظر ماهیت یک ورزشگاه است اما از نظر حساسیت کاری باید بگویم که پرطرفدارترین تیم آسیا در این مجموعه ورزشی تمرین می‌کند و به نوعی درفشی‌فر پیشانی باشگاه پرسپولیس است. به همین دلیل این ورزشگاه نیاز به خدمات و امکانات بهتری دارد هرچند که مسئولان قبلی هم زحمات زیادی برای این باشگاه کشیدند اما ما برنامه‌هایی از نظر سخت افزاری و نرم افزاری داریم تا امکانات برای اعضای تیم، هواداران، خبرنگاران و مراجعان به ورزشگاه درفشی‌فر بیشتر از قبل شود و باید شرایط به گونه‌ای باشد که همه از این ورزشگاه راضی باشند.

سرپرست ورزشگاه درفشیفر در مورد اینکه چه برنامههایی برای این مجموعه ورزشی دارد اظهار داشت: بخش اعظم استفاده از امکانات ورزشگاه درفشیفر در خدمت بازیکنان تیم بزرگسالان است ما هم باید زمین تمرین، رختکن، سالن بدنسازی و امکانات سخت افزاری مورد نیاز آنها را به بهترین نحو آماده کنیم. ورزشگاه درفشیفر در منطقه خوبی واقع شده و در یک برنامه دو، سه ساله میتوان کارهای خوب و کلانی در این مجموعه ورزشی انجام داد.