به گزارشافکارخبر، بیژن ذوالفقارنسب در مورد درخواست مسئولان پرسپولیس از هواداران برای کمک مالی گفت: پرسپولیس بسیار باهویت‌تر و شایسته‌تر از این است که دست نیاز به سوی هوادارانش دراز کند. همین هواداران در گذشته به اندازه کافی این تیم را حمایت معنوی کرده‌اند که فراتر از حمایت مالی است. درخواست کمک مالی از هواداران در شأن و منزلت ورزش و فوتبال نیست.

او تأکید کرد: من تعجب می‌کنم که چرا چنین اجازه‌ای به مدیران باشگاه داده شد تا این پیشنهاد را بدهند. در این زمینه بحثشایسته‌سالاری فراموش شده و بسیار متأسف هستم که چنین تصمیمی گرفته شد و معلوم نیست چرا هیئت مدیره یا وزارت ورزش با این خواسته باشگاه موافقت کرده‌اند. خیلی از باشگاه‌ها مشکل دارند، اما شرافتمندانه کار می‌کنند.

ذوالفقارنسب خاطرنشان کرد: متأسفانه بعضی‌ها برای ماندن و بقا به هر کاری متوسل می‌شوند. من یک سؤال دارم که بی‌پاسخ است. واقعاً چه تفاوتی بین مدیریت پرسپولیس و استقلال که دولتی است، با مدیریت بعضی از تیم‌ها مثل سپاهان و ذوب‌آهن وجود دارد؟ چرا این باشگاه‌ها مشکلات کمتری دارند و از ثبات مدیریتی، کادر فنی و بازیکن بهره می‌برند؟

وی اظهار داشت: فکر میکنم نهادی مثل وزارت ورزش یا فراتر از وزارت ورزش، باید درمورد این مسائل پاسخگو باشد. من گاهی اوقات به این نتیجه میرسم که خیلی از اتفاقات آگاهانه رخ میدهد و آگاهانه به خیلی از سؤالات پاسخ داده نمیشود.