به گزارشافکارخبر،محمود خوردبین در مورد مشکلات باشگاه پرسپولیس گفت: این درست است که باشگاه پرسپولیس مشکلات مختلفی دارد ولی این دلیل نمی‌شود که دیگر هرکس هرچه دلش خواست درباره این تیم با سابقه بگوید. من می‌دانم اکثر رسانه‌ها منظور بدی ندارند و بسیاری اوقات از سر دلسوزی مطالبی را مطرح می‌کنند ولی گاهی به آنها اطلاعات غلطی می‌دهند و معمولاً این کار را هم برای تخریب وجهه پرسپولیس انجام می‌دهند. به هر حال حق پرسپولیس و هوادارانش به عنوان پرافتخارترین تیم در رقابت‌های باشگاهی کشور، پرتماشاگرترین تیم آسیا شرایطی خیلی بهتر از اینها است و برای حفظ چنین سرمایه‌ای همه باید کمک کنند ولی حالا هم که مشکلات وجود دارد نباید مسایل اینطور مطرح شوند.

وی درباره مطالب مطرح شده درباره صرف بیسکویت به جای شام توسط سرخپوشان پس از بازی با فولاد خاطرنشان کرد: موضوع اصلاً اینطور نبود که مطرح شد ما بعد از بازی با فولاد خوزستان با عجله خیلی زیاد فقط تلاش داشتیم به پرواز تهران برسیم تا برنامه اعضای تیم برهم نخورد به همین دلیل پس از بازی من از تیم جدا شدم و بلافاصله به فرودگاه رفتم تا تمامی کارهای پرواز را انجام بدهم و بچه‌ها که رسیدند یکسره از گیت عبور کنند.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: اگر همه چیز طبق برنامه پیش می‌رفت و از ناحیه دیگران برای ما مشکل درست نمی‌شد، به قدری زمان داشتیم که به بچه‌ها شام بدهیم ولی مسائلی که در کنترل ما نبود کار را به شکل دیگری پیش برد و حتی پرواز به این دلیل که اعضای تیم در فرودگاه بودند ولی به دلیل ازدحام جمعیت نمی‌توانستند عبور کنند، به تاخیر افتاد.

خوردبین خاطرنشان کرد: اشتباه من هم بود. ما در اصفهان به خاطر اینکه وقت نداشتیم قبل از بازی با یک رستوران هماهنگ کردیم که غذا را پای اتوبوس به ما برساند و بچه‌ها شام را در مسیر خوردند. شاید در اهواز هم باید این کار را می‌کردیم اما زمانبندی ما هم طوری بود که اگر تیم به موقع از ورزشگاه خارج می‌شد و بعد از رسیدن به فرودگاه هم به مشکلی نمی‌خورد از برنامه عقب نمی افتادیم.

وی افزود: من از این جهت که بچه‌ها بعد از بازی گرسنه بودند به آنها حق می‌دهم چون ناهار را هم به خاطر بازی زود خوردند، اما متأسفانه با اتفاقاتی که رخ داد نیروی انتظامی هم به ما هیچ کمکی نکرد، دغدغه اول ما این بود بچه‌ها سوار هواپیما شوند و بعد در هواپیما هم از آنها پذیرایی شد.

سرپرست تیم پرسپولیس تصریح کرد: مسئله ما در اهواز مالی نبود بلکه زمانی بود، ما اگر قرار بود بهترین غذا را هم به بچه‌ها بدهیم یک میلیون تومان هم نمی‌شد ولی جالب است بدانید به خاطر آنکه بچه‌ها به خاطر ازدحام جمعیت و عدم همکاری نیروی انتظامی در ورود به فرودگاه دچار مشکل شدند، همان جا ۲ میلیون تومان پرداخت کردیم تا بچه ها وارد CIP شوند تا خدای ناکرده در برخورد با جمعیت مشکلی پیش نیاید چون در آن شرایط تیم هم خسته بود و داخل جمعیت نمی‌توانید هوادار و غیر هوادار را تشخیص بدهید. در این مواقع که نتیجه بازی به ضرر میزبان است، نباید هیچ احتمالی را نادیده گرفت و از این جهت من باز هم از نیروی انتظامی اهواز گلایه دارم که ما را به حال خودمان رها کرد.

خوردبین گفت: با تمام این اوصاف که گفتم و ما درگیر مسائلی شدیم که در کنترل ما نبود، باز هم تقصیر را متوجه خودم کردهام و تایید میکنم حداقل در این ماجرا مسئله ما پول نبود و بچههای ما هم بزرگ منشتر از آن هستند که حالا به خاطر یک بیسکویت خوردن بخواهند گلایه کنند، چون این دیگر بیمعرفتی است.