به گزارش افکارخبر، منصور قنبرزاده در رابطه با اینکه تکلیف تاریخ دیدار نفت تهران مقابل استقلال از هفته پنجم به کجا انجامید اظهار داشت: هنوز تاریخ جدیدی برای این بازی به باشگاه نفت ابلاغ نشده است. اما تا جایی که من میدانم این دیدار در تاریخ قبلی یعنی ۲۰ شهریور برگزار نمی شود چون تازه ملی پوشان ما ۱۹ شهریور از سفر باز می گردند.

وی در پاسخ به این سوال که باشگاه نفت چه تاریخ پیشنهادی برای دیدار با استقلال دارد عنوان کرد: برای ما تاریخ این دیدار خیلی فرق نمی کند و مهم این است که بتوانیم چند روزی در میان هر دو مسابقه استراحت داشته باشیم. البته یک تعطیلی دیگر برای اردوی تیم ملی در مهر ماه وجود دارد که شاید سازمان لیگ به همین دلیل برای برنامه ریزی به مشکلاتی بربخورد. در هر صورت امیدوارم هرچه سریع تر تاریخ جدید بازی ما با استقلال اعلام شود.

مدیرعامل باشگاه نفت در واکنش به تیتر یکی از روزنامه های ورزشی مبنی بر اینکه قرارداد سال آینده منصوریان هنوز امضا نشده و منوط به پیروزی مقابل الاهلی است، تصریح کرد: این حرف کاملا بی ربط است. من صد در صد آن را تکذیب می کنم چون ما قرارداد سال آینده منصوریان را هم به صورت شفاف و باحضور تمام مسئولان باشگاه امضا کردیم. دیگر نیازی به شرط و شروط نیست که بگوییم اگر به مرحله بعدی صعود کردیم این قرارداد رسمی خواهد شد. ما به کادر فنی خود اعتماد داریم و مطمئنیم در ادامه فصل نتایج بهتری کسب خواهیم کرد.

قنبرزاده در خصوص اینکه چقدر به بازی برگشت مقابل الاهلی امارات در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا امیدوار است، خاطرنشان کرد: به هر حال یک نود دقیقه دست نخورده دیگر باقی مانده و ما هم کاملا به بازی برگشت امیدواریم. در این چند روز تمام تلاشمان را می کنیم تا برای این بازی آماده شویم اگرچه واقعا کار سختی است. خبر خوب برای ما این است که مصدومان به بازی برگشت با الاهلی می رسند و با قوای بیشتری به مصاف آنها خواهیم رفت. البته در بازی رفت هم می توانستیم برنده باشیم اما متاسفانه با بدشانسی و بی دقتی بازیکنان موقعیت هایمان از دست رفت.

وی در پایان گفت: از سازمان لیگ تشکر می کنم که تا به اینجا به ما کمک کرده تا بتوانیم مقابل الاهلی با ارامش کامل بازی کنیم. الان همین انتظار را داریم تا با نگاه کردن به تقویم بهترین تاریخ را برای بازی ما در لیگ در نظر بگیرند.