به گزارش افکارخبر، مهدی محمدنبی، دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال که این روزها سیاست سکوت را در پیش گرفته است در آستانه دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و گوآم گفتگوی کوتاهی داشت که در زیر می‌آید:

نبی درخصوص علت سکوتش در این روزها گفت: هر آمادنی، یک رفتنی دارد مهم این است تا زمانی که مسئولیت داریم با تمام توان کار کنیم و بعد از پایان ماموریت با سکوت به نفر بعدی کمک کنیم.

وی در ادامه افزود: عادت ندارم جنجال و حاشیه ایجاد کنم و سعی می‌کنم با سکوتم به فوتبال کشور آرامش دهم.

دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال درخصوص شرایط تیم ملی گفت: بنده سال‌ها عضو کوچکی از جامعه ورزش و فوتبال هستم، با شناختی که از کی‌روش و بچه‌های تیم ملی دارم مطمئن هستم آنها با تمام توان برای شادی مردم تلاش خواهند کرد و موفق می‌شوند چراکه کلید موفقیت یک مجموعه اتحاد است و مجموعه تیم ملی اتحاد مثال زدنی دارند.

نبی افزود: اتفاق خوبی که افتاد حضور اسلامیان برای فوتبال و تیم ملی بود. با توجه به سوابق و خدمات قبلی ایشان در ورزش، به نظر من وی می‌تواند منشا خیر برای ورزش و فوتبال کشور باشد به شرطی که بعضی از دوستان، اسلامیان را دلسرد نکنند و بگذارند وی برنامه‌هایش را اجرا کند.

دبیرکل سابق فدراسیون گفت: امیدوارم همه باور کنند موفقیت تیم ملی باعثایجاد شور و نشاط در بین مردم می‌شود و متعلق به مردم است، پس بهتر است به دنبال تسویه حساب‌های شخصی نباشیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بازهم تاکید میکنم تیم ملی با توجه به شرایطی که دارد، موفق خواهد شد و با پیروزیهایش شادی را دوباره به مردم ایران بازمیگرداند.