به گزارش افکارخبر، فکر می‌کنم همه مردم دنیا دیدند که در دیدار با آرژانتین حق‌مان بود که به مساوی برسیم یا حتی یاران مسی را شکست دهیم. یک روز بعد از بازی خیلی از بازیکنانی که با آنها در انگلیس یا آلمان بازی می‌کردم و حتی دوستانم در تیم‌ملی آلمان با من تماس گرفته و پیغام دادند که حق شما بود آرژانتین را ببرید یا حداقل مساوی بگیرید.

فکر می‌کنم مسی بهترین بازیکن جهان است و معلوم است فرق می‌کند که اینجا بازی کند یا در تیم‌ملی آرژانتین یا در بارسلونا. حتی فوتبال مسی در باشگاهش هم با تیم‌ملی آرژانتین متفاوت است.

وقتی به دیدار با عراق فکر می‌کنم، ناراحت می‌شوم. جام ملت‌های آسیا هم حیف شد، چون تیم‌ملی در این رقابت‌ها خوب کار کرد. این همه جنگیدیم تا در گروه اول شویم و بعد این‌طور بازی را از ما بگیرند یا… در هر صورت شانس بزرگی داشتیم تا بتوانیم قهرمان آسیا شویم به همین خاطر فکر می‌کنم بازیکنانی مانند تیموریان یا نکونام که چند سال در تیم‌ملی بودند از این اتفاق ناراحت شدند چون واقعاً شانس زیادی برای قهرمانی آسیا داشتیم.

از بازی مقابل شیلی واقعاً لذت بردیم چون بازیکنان حرفه‌ای در این تیم بودند که در بهترین‌ لیگ‌های دنیا بازی می‌کنند و ما توانستیم این بازی را از آنها ببریم.

واقعاً مصدوم بودم که برای بازی با ازبکستان و ترکمنستان نیامدم. نمی‌دانم این شایعات از کجا آمده که مشکل من مصدومیت نبود. البته می‌دانم چرا این صحبت‌ها به وجود آمده است. بعضی‌ها فکر می‌کنند چون از انگلیس به قطر آمده‌‌ام افت کرده‌‌ام‌؛ هر بار هم که اتفاقی بیفتد مثل دور قبل که مصدوم شدم و نتوانستم به اردو بیایم، باز هم آن را به این موضوع و رفتنم به قطر ربط می‌دهند. این موضوع اصلاً صحت ندارد و من فقط می‌توانم به این صحبت‌ها بخندم. من همان فوتبالی را بازی می‌کنم که در گذشته بازی می‌کردم.

بازیکن باید از خودش مراقبت کند و مواظب زانوهایش باشد. من فوتبال را با پاهایم بازی می‌کنم و باید مراقب باشم تا اتفاقی رخ ندهد. من همیشه برای تیم‌ملی جانم را هم می‌دهم اما وقتی دکتر اجازه ندهد بازی کنم، دیگر چاره‌ای جز استراحت باقی نمی‌ماند.

فکر می‌کنم گوام حریف دست و پا بسته‌ای برای ما نباشد و ما اگر بتوانیم همین‌طور که الان تمرین می‌کنیم در زمین نیز همین شرایط را پیاده کنیم، ان‌شاءا… با کمک هواداران با دست پر از زمین خارج می‌شویم.

کروش هم گفته برد ۱۹ بر صفر مقابل گوام برای خیلی وقت پیش است. شرایط فوتبال متفاوت شده و به آن صورت تیم کوچک و ضعیف وجود ندارد. همه می‌توانند بدوند و همه می‌توانند بجنگند.

معلوم است که آدم لذت می‌برد از اینکه مقابل بازیکنی مثل ژاوی بازی کند. اگر این موضوع را منکر شوم، حقیقت را نگفته‌ام. من هم خوشحال می‌شوم از اینکه روبه‌روی بازیکنی مانند ژاوی بازی کنم.