به گزارش افکارخبر، او جزو مردان ثابت پرویز مظلومی محسوب می‌شود.

مثل اینکه مصدوم هستی؟
من شرایط بازی را دارم. حدود ۴ سال پیش زمانی که علیرضا منصوریان سرمربی تیم امید بود، در بازی با سوریه از ناحیه مینیسک و رباط داخلی دچار پارگی شدم. آن زمان جراحی نکردم و حدود دو ماه روی پایم کار کردم. هر وقت به پایم فشار وارد می‌شود، کمی درد می‌گیرد. من هم سعی می‌کنم گاهی اوقات مواظب پایم باشم و فیزیوتراپی کنم.

یعنی از ۴ سال پیش تا الان مینیسک پایت را عمل نکردی؟
خیر، من با همین شرایط در ۴ سال اخیر بازی کرده‌ام. البته چیز خاصی نیست. من پارسال هم وقتی با نفت مقابل استقلال بازی کردم، انگشت کوچک پایم شکست. این اتفاق در ابتدای بازی رخ داد، ولی تا آخر بازی کردم، چون منصوریان این ‌طور می‌خواست. معمولاً مشکل خاصی برایم پیش نمی‌آید، مگر اینکه فشار تمرینات یا مسابقه زیاد باشد. من از بیرون نشستن بدم می‌آید و همیشه بر مصدومیت غلبه کردم. دوری از فوتبال برایم سخت است.

۴ بازی قبلی برایت چطور بود؟
شرایط فوق‌‌العاده‌ای در تیم وجود دارد و من هم احساس خوبی دارم که در این تیم بزرگ بازی می‌کنم. جو استقلال حتی با شکست مقابل ذوب‌آهن نیز تغییر نکرد و پرویز مظلومی طوری رفتار کرد که توانستیم در اهواز یک بازی مهم را ببریم.

چقدر برای قهرمانی شانس دارید؟
نمی‌توان از حالا در این مورد صحبت کرد. ما تلاش می‌کنیم تا برخلاف دو سال گذشته استقلال نتایج بهتری بگیرد و هدف‌مان طبیعتاً قهرمانی است.

پرویز مظلومی گفته استقلال در ساختار دفاعی دچار مشکل است. در این مورد چه نظری داری؟
استقلال تغییرات نسبتاً زیادی قبل از شروع لیگ داشت و بازیکنان ما هنوز به‌ طور کامل هماهنگ نشده‌اند. مطمئناً شرایط در بازی‌های آینده بهتر خواهد شد.

مثل اینکه برخلاف پرسپولیس مشکل مالی هم ندارید؟
بازیکنان بخشی از پول خود را گرفته‌اند، ولی جو تیم خوب است و اگر مشکلی هم باشد، برطرف خواهد شد.

فکر می‌کنی چه زمانی به تیم ‌ملی دعوت شوی؟
در یک سال و نیم گذشته همیشه پاسپورت مرا گرفته‌اند، ولی اینکه چه زمانی دعوت شوم، به تصمیم سرمربی تیم ‌ملی برمی‌گردد. امیدوارم بالاخره این اتفاق رخ دهد.

بازی کردن کنار حنیف عمران‌زاده چطور است؟
حنیف پسر خوبی است و دوستی من با او به گذشته برمی‌گردد. او یک پسر آقاست که همه می‌دانند شوخی هم می‌کند. از بازی کنار او لذت می‌برم و سعی می‌کنم از تجربیاتی که او به ‌دست ‌آورده است، استفاده کنم.

راستی الگوی تو در بین مدافعان خارجی چه کسی است؟
سرخیو راموس.