به گزارشافکارخبر،دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل گوام درمسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات در حالی از ساعت ۱۹ امروز(پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود که هماهنگی‌های این دیدار از جمله ورود پرچم و … از ساعت ۱۷ انجام شد.

* برخلاف ظاهر زیبای چمن ورزشگاه آزادی، به نظر می‌رسد این چمن شرایط چندان مطلوبی ندارد، چرا که زرد بودن و کم‌پشتی چمن در بیشتر نقاط زمین مشاهده می‌شود.

* تعدادی از بانوان هوادار تیم ملی پیش از آغاز بازی برابر گوام مقابل درب اصلی ورزشگاه حاضر شده بودند و با توجه به اینکه اجازه ورود نداشتند فقط موفق شدند چند عکس یادگاری بگیرند.

* در حالی که تماشاگران از ساعت ۱۷ در ورزشگاه حاضر شده بودند و البته تعداد آنها نیز اندک بود، اما بلیت‌فروشی انجام نمی‌شد و این هواداران نیز حدود ۳۰ دقیقه منتظر شدند تا پس از بلیت‌فروشی وارد ورزشگاه شوند.

* اتوبوس تیم ملی کشورمان و تیم ملی فوتبال گوام ساعت ۱۷:۱۵ وارد تونل ورزشگاه آزادی شد که ابتدا بازیکنان تیم ایران و سپس بازیکنان گوامی راهی رختکن شدند.

* داوران مسابقه و ناظر این بازی پیش از آغاز بازی وضعیت ورزشگاه را بررسی کردند و سپس مقابل دروازه سمت شمال ورزشگاه عکسی به یادگار گرفتند.

* سردار آزمون اولین بازیکنی بود که وارد چمن ورزشگاه شد و بعد از او مهدی طارمی به زمین آمد و این دو بازیکن روی نیمکت نشستند.

* مهدی طارمی به درخواست برخی از تماشاگران روی سکوهای ورزشگاه رفت و عکسی به یادگار با آنها گرفت.

* دکتر دیه‌گو و مارکار آقاجانیان، دستیاران کارلوس کی‌روش وظیفه طراحی تمرینات پیش از آغاز مسابقه را برعهده داشتند و از ساعت ۱۷:۳۰ وارد زمین شدند که با چیدن موانع شرایط تمرینی را آماده کردند.

* تعداد هواداران حاضر در ورزشگاه بسیار اندک است و حدود ۱۵۰ نفر روی سکوها نشستهاند که با این شرایط به نظر نمیرسد طبقه اول ورزشگاه آزادی پر شود.