به گزارش افکارخبر، او معمولاً در مقابل چنین چیزهایی واکنش نشان نمی‌دهد اما برایش یک چیز اهمیت زیادی دارد‌؛ اینکه نباید قبل از بازی تیم ‌ملی، کسی تمرکز بازیکنش را به هم بریزد. او حساسیت فوق‌‌العاده‌ای روی این مسئله دارد و تا زمانی که کسی تمرکز تیمش را به هم نریزد آرام است اما در غیر این صورت، تبدیل به مرد خشمگینی می‌شود. او اتفاقاً قبل از بازی با گوام در جریان اخبار کمیته اخلاق بود و از اینکه در آستانه دیدار با هند، رئیس کمیته اخلاق تمرکز دژاگه و سردار آزمون را به هم زده، تعجب کرده بود. او در اردوی تیم‌ ملی می‌گفت: «قبل از بازی چرا تمرکز اشکان و سردار را به‌هم می‌زنند؟ ما بازی داریم و نباید بازیکنان من دغدغه‌ای داشته باشند.»

از ماجرای محرومیت خانبان آنالیزور تیم‌ ملی به نظر می‌رسید کروش دل خوشی از کمیته اخلاق ندارد. این کمیته به دلیل پستی که خانبان برای وزیر ورزش در اینستاگرام نوشته بود، او را دو جلسه از همراهی تیم ملی محروم کرد اما نکته اینجاست که خانبان به خاطر این پست عذرخواهی کرد‌؛ درست مثل حنیف عمران‌‌زاده که پس از مصاحبه علیه وزیر حرفش را پس گرفت و حداقل در این یکی، دو روز کسی ندیده که کمیته اخلاق مدافع استقلال را دعوت کند. پس از محرومیت خانبان، کروش و افشین پیروانی در دیدار با کفاشیان موضوع را مطرح کردند که رئیس گفت: «مشکلی نیست و خانبان محروم نیست.» اما خیلی زود محمدزاده دوباره سراغ تیم ‌ملی رفت و این بار به خالکوبی قدیمی اشکان و همین‌طور خالکوبی تازه آزمون حساسیت نشان داد.

پیدا بود این رفتار تنها و تنها از همان ماجرای بخشیده شدن خانبان بدون توجه به حکم آنها آب می‌خورد البته محمدزاده دیروز تمام حرف‌های خود را پس گرفت و حتی حرف‌های دبیر کمیته اخلاق را تکذیب کرد تا بگوید: «رسانه‌ها موضوع را بزرگ کرده‌اند!» اما نکته اینجاست که محمدزاده دقیقاً ۲۴ ساعت پس از حرف‌های کفاشیان که گفته بود: «او نباید موضوع اشکان و سردار را رسانه‌ای می‌کرد» استعفا داد و حالا کسی باور نمی‌کند رسانه‌ها نمی‌توانستند به نقل از خود به چنین موضوعی بپردازند.

سؤال مهم‌؛ چرا تیم امید می‌تواند به اردو برود و تیم بزرگسالان نمی‌تواند؟
کروش: اگر پول هست برای ما هم باشد!
براي تيمملي اميد ايران بهترين امكانات وجود دارد و اتفاقاً اين براي آينده فوتبال ايران خوب است. اين بازيكنان ميتوانند باتجربه شوند و در آينده به تيمملي بزرگسالان كمك كنند ولي واقعيت اينجاست كه بازيكنان در تيمملي بزرگسالان به مراتب براي بازيهاي دشوار آينده آمادهتر ميشوند. اين روزها ۷ بازيكن تيم اميد عضو تيم بزرگسالان هستند و كروش ميخواهد آنها را آبديده كند اما تيمملي بزرگسالان همچنان با مشكلات مالي زيادي روبهروست و يك زمين تمريني ندارد. از سويي، آنها براي برگزاري اردو با مشكلات عديدهاي روبهرو هستند، در حالي كه تيمملي اميد ايران همچنان بهترين اردوها را برگزار ميكند. كروش هم از دادن امكانات به تيم اميد خوشحال است و حتي ميگويد اميدوار است امكانات تيم اميد بهتر و بهتر هم شود اما او حرف ديگري هم دارد. سرمربي ايران ميگويد: اگر پول هست، براي تيم بزرگسالان هم باشد. گويا او نميداند يك ريال از پولي كه خرج تيم اميد ميشود، از جيب فدراسيون فوتبال خارج نميشود اما بيشك هر منبعي كه به تيم اميد پول ميدهد و چنين اردويي براي تيم بزرگسالان ايران جور ميكند، ميتواند با كمك به تيمملي بزرگسالان مشكلاتش را حل كند. بيشك موفقيت اين تيم ميتواند دل مردم را بسيار شادتر كند. رسيدن تيمملي به جامجهاني آرزوي هر ايراني است و وقتي چنين اتفاقي بيفتد، تمام خيابانهاي كشور را ميبندند تا جشن و شادي كنند. تيمملي ايران همين امسال اردوي تركيه خود را به دليل مشكلات مالي لغو كرد. تمرينات هم يك اردو در دستگردي برگزار ميشود، يك اردو در كمپ تيمملي. براي رفتن به اردوهاي خارجي هم مشكل دارند و فعلاً كروش مطمئن نيست اردوي دبي هم برگزار شود يا نه. در اين شرايط تيمملي اميد ايران همه نوع امكانات دارد و پس از اردوهاي خوبش، در تدارك سفر به استرالياست. تازه آنها اردوي سوئد را هم با وجود داشتن پيشنهاد خوب رد كردند.