به گزارش افکارخبر، سرمربی کروات پرسپولیس در مورد پیروزی تیمش برابر پیکان گفت: انتظار بازی سختی را داشتم قبل از هر چیزی می‌دانم که جام حذفی چقدر سخت است و هر اتفاق غیرممکنی هم امکان دارد رخ دهد مخصوصا تیم‌های ضعیف‌تر زیرا راحت‌تر بازی می‌کنند به خاطر همین انتظار بازی سخت و غیرمنتظره‌ای داشتم. در همه جای دنیا بازیکنان وقتی از تیم ملی بازمی گردند شرایط متفاوتی را در باشگاه‌هایشان خواهند داشت. از برد مقابل پیکان خیلی راضی هستم. اگر گل دوم را می‌زدیم راحت‌تر می‌توانستیم کار خود را دنبال کنیم.

برانکو در مورد فرصت سوزی های مهاجمان تیمش گفت: این موضوع مرا خوشحال می‌کند چرا که شانس‌های متعددی داریم و طبیعی است که در مرحله بعد نگران می‌شوم زیرا باید درصد به ثمر رساندن شانس‌های گل خود را افزایش دهیم.

وی در مورد عملکرد تیمش و انتقاداتی که در مورد نحوه بازی این تیم می شود نیز گفت: بازی با پیکان خیلی سخت بود زیرا خوب سازماندهی شده بود خیلی منسجم بازی می‌کردند. از طرف دیگر نصف بازیکنان ما در تیم ملی بودند و با ما نبودند و دو برنامه تمرینی متفاوت داشتند زمان نیاز است که با تمرینات باشگاه تطبیق پیدا کنند. وقتی‌ تیم‌های بزرگ را مقایسه می‌کنیم چند روز اولی که بازیکنان ملی‌پوش بازمی‌گردند با مشل روبرو می‌شوند.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه مهدی طارمی در مصاحبه‌ای اعلام کرده برانکو او را خیلی دوست دارد گفت: من همه بازیکنان را دوست دارم لذت می‌برم وقتی با بازیکنان کار می‌کنم. طبیعی است که روی مهدی خیلی اصرار می‌کنم زیرا پتانسیل خیلی عظیمی دارد.

برانکو در خصوص اینکه هواداران علیپور را تشویق کردند و باعثشد که او وارد زمین شود گفت: علیپور در تمرینات بسیار خوب کار می‌کند. برای هواداران احترام زیادی قائل هستم به تفکرات آنها هم احترام می گذارم اما از قبل برای بازی‌ها برنامه داریم. انتظار داریم او روز به روز توانایی خود را افزایش دهد. خوشحال هستیم که بازیکنی مثل علیپور داریم که کیفیت مضاعفی به بازی ما می‌دهد. به همین خاطر او را برای چنین مواقعی پیش‌بینی می کنیم. قطعا بازیکن خوبی برای آینده فوتبال خواهد بود.

وی در مورد عملکرد تیم ملی افزود: افتخار می‌کنیم که ۳ بازیکن تیم ملی داریم و انتظارم این است که در آینده‌ای نزدیک بازیکنان بیشتری از پرسپولیس در تیم ملی حضور داشته باشند. این مسئله باعثپیشرفت تیم ملی خواهد بود. ما بازیکنان خوبی چون رحمان رضایی و مهدی طارمی داریم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه به اشتباه نام رحمان رضایی را آورده گفت: من بازیکنانی را که خوب کار میکنند را دوست دارم، چه رحمان، چه رامین و چه امید!