به گزارش افکارخبر، مهدی حسینی نسب درباره اینکه گفته می شود علی دایی کاشف مهدی طارمی بوده است عنوان کرد: دایی اسطوره فوتبال ماست و مربی بزرگی است در آن شکی نیست ولی در این میان حق استیلی نادیده گرفته شده است. طارمی که ستاره تیم پرسپولیس که این روزها در خط حمله این تیم می درخشد اولین بار ۵ سال پیش زمانی که شاهین بوشهر به سرمربیگری حمید استیلی در لیگ برتر حضور داشت در ترکیب این تیم در رقابت ها حضور یافت و حتی چند گل هم به ثمر رساند.

وی ادامه داد: آن زمان هیچکس طارمی را نمی شناخت و نمی دانست چنین بازیکنی وجود دارد. اما حالا این بازیکن را کشف دایی می دانند و همه فکر می کنند دایی برای اولین بار او را به لیگ برتر آورده است. در حالیکه واقعیت این نیست و باید گفت در واقع استیلی بود که طارمی را دید.

مربی ملوان خاطرنشان کرد: استیلی در تیم راه آهن نیز برای اولین بار به چهره های جوان و آینده ساز ی چون مهرداد و میلاد محمدی در لیگ برتر میدان داد که بعدها نام آنها را بارها و بارها شنیدیم. حتی برنامه ۹۰ هم در پایان فصل گذشته از جوانگرایی استیلی یاد کرد.

حسینی نسب افزود:سیف اللهی بازیکن جوان تیم استقلال خوزستان نیز اولین بار توسط استیلی در تیم پرسپولیس به میدان رفت و حتی در دربی هم به این جوان شایسته میدان داد. اخیرا نیز سه بازیکن جوان در تیم ملوان از جمله محرمی، عابدی و رضی نیز در جام حذفی به کار گرفته شدند که در آینده نیز از آنها بیشتر خواهیم شنید.