به گزارش افکارخبر، یحیی گل محمدی که به همراه تیمش این هفته دیدار سختی با فولاد خوزستان در پیش خواهد داشت در مورد وضعیت سبزپوشان اصفهانی با سایت فوتبال ایران گفتگو کرده است. او در این باره گفته: وضعیت بدی نداریم ولی یک‌سری مشکلات داشتیم. ما در غیاب ۸ ملی‌پوش تمرین کردیم و حدادی‌فر هم در کنارمان نیست. با این حال برای بازی با فولاد فقط حدادی‌فر را در اختیار نداریم.

وی ادامه داد: بازی سخت و حساسی برای هر دو تیم خواهد بودوفولاد به خاطر نتایج ۵ بازی قبلی با تمام وجود و انگیزه بالا بازی خواهد کرد و این کار ما را سخت‌تر می کند. فکر می کنم شاهد بازی جذابی باشیم.
سرمربی ذوب درباره شرایط حدادی‌فر اینطور توضیح داد: نمی‌توانم در این مورد اطلاعات دقیقی بدهم. نکته خوشحال کننده این است که حدادی‌فر توانست با استوک تمرین کند و این نشان‌دهنده پیشرفت است. ما خوشبین هستیم که بعد از بازی با گسترش فولاد در جام حذفی، حدادی فر به بازی مقابل نفت در هفته هفتم برسد.

یحیی گل محمدی درباره تعطیلی لیگ و تاثیر آن روی عملکرد تیم ها نیز گفت: باید با این شرایط بسوزیم و بسازیم. این تعطیلی ها در روند تیم‌ها تاثیر منفی می‌گذاریم ولی به هر حال باید با تیم ملی تعامل کرد.
بازیکن سابق تیم ملی ایران درباره درخشش این روزهای زوج طارمی و آزمون که آن را با زوج خداداد و دایی مقایسه می کنند نیز گفت: نوع بازیها آنها با هم متفاوت است و من معتقدم دیگر مثل زوج دایی و خداداد نمیبینیم.البته آزمون و طارمی هم سبک بازی خودشان را دارند و امیدوارم که برای این فوتبال موفقیت کسب کنند.