به گزارش افکارخبر، پیام صادقیان در رابطه با بازی تیمش مقابل الاهلی امارات اظهار داشت: بازی فوق العاده سختی خواهیم داشت. متاسفانه در بازی قبل نتوانستیم گلزنی کنیم و نتیجه لازم را بگیریم. اما برای بازی برگشت انگیزه بسیار بالایی داریم. به نظرم در امارات خیلی ازمسائلی که در بازی رفت وجود داشت متفاوت خواهد بود.

وی همچنین افزود: الاهلی یک تیم کاملا حرفه ای است که وقتی قیمت بازیکنانش را شنیدم واقعا متعجب شدم. البته ما به این مسائل کاری نداریم و فقط برای برد به میدان می رویم. نفت الان تنها نماینده ایران است و باید برای پرچم کشورمان از تمام وجودمان مایه بگذاریم.

هافبک نفت تهران در این خصوص که در این دیدار هم به عنوان یار ثابت به میدان می رود، خاطرنشان کرد: من که همیشه تشنه بازی کردن هستم و خوشحالم که این روزها کادر فنی نفت و منصوریان که همیشه به من لطف داشته به من اعتماد کردند. امیدوارم در این بازی هم از ابتدا در ترکیب باشم و بتوانم یک گل بزنم یا یک پاس گل بدهم تا نفت پیروز شود.

صادقیان در واکنش به تیتر یکی از روزنامه های ورزشی مبنی بر اینکه بارانی بازیکن پیکان که با کریم باقری در بازی جام حذفی درگیری شدیدی داشت، از دوستان نزدیک اوست و یکی از دلایل این درگیری اتفاقات فصل گذشته روی نیمکت پرسپولیس بوده تصریح کرد: متاسفانه یکسری از رسانه ها هرچه که دست شان می آید می نویسند. در واقع هرچه که به ذهن شان خطور می کند و فکر می کنند می توانند برای من حاشیه بسازند روی جلد می برند اما من دیگر به این مسائل عادت کردم.

وی در پایان گفت: من با خیلی از بازیکنان و مربیان در فوتبال دوست هستم اما این دلیل نمی شود که هرکسی با هرکسی درگیر شد آن را به من ربط بدهند. به نظرم این تیتر یک موضوع کاملا بی ربط است. همه چیز درباره ماجرای من و کریم باقری مربوط به گذشته است و من بارها از او به عنوان یک بزرگتر در پرسپولیس نام برده ام. پس دیگر دلیلی ندارد چنین مسائلی مطرح شود.