به گزارش افکارخبر، رامین رضاییان مدافع راست پرسپولیس یکی از بهترین‌های تیمش در این دیدار بود که به همین بهانه با او همکلام شدیم:

دروازه‌بان پیکان چطوری آن ضربه سر تو را از داخل گل بیرون کشید؟
در بازی با پیکان خیلی بدشانس بودم، هم ضربه سرم گل نشد و هم پاس‌هایی که دادم هدر رفت و… البته به نظر من کاسیاس درون دروازه پیکان بود!

کاسیاس؟!
خداوکیلی گلر خوبی بود. حجت صدقی دروازه‌بان پیکان می‌تواند به راحتی در لیگ برتر و تیم‌های بزرگ بازی کند. برایش آرزوی موفقیت می‌کنم. توپ‌هایی را از ما گرفت که باورش غیرممکن بود.

این بار پشت ضربه پنالتی نرفتی؟
با مهدی هماهنگ کرده بودیم.

یعنی دیگر برای پرسپولیس پنالتی نمی‌زنی؟
مهدی خیلی خوب پنالتی زد و امیدوارم باز هم پشت ضربات پنالتی بایستد و گل بزند اما من مشکلی با زدن ضربه پنالتی ندارم. اگر برانکو دستور بدهد باز هم حاضرم برای پرسپولیس پنالتی بزنم.

با مهدی طارمی به هماهنگی رسیدید ولی این بار مثل تیم ملی نتوانستی به او پاس گل بدهی؟
می‌خواهم به مهدی طارمی کمک کنم تا به هدفش برسد. آن‌قدر به مهدی پاس گل می‌دهم تا آقای گل شود چون واقعاً دوستش دارم و پسر بامعرفتی است.

می‌خواهیم باز هم از پیکان بپرسیم. آیا این تیم می‌تواند بار دیگر به لیگ برتر بازگردد؟
با این نمایشی که من از پیکان دیدم لیاقت لیگ برتری شدن را دارد. مرزبان مربی شجاعی است و وقتی گل خوردند با ۵ مهاجم بازی کردند که این شهامت کادر فنی پیکان را می‌رساند. بابت این بازی به پیکان تبریک می‌گویم اما یک گلایه دارم. ‌

چه گلایه‌ای؟
عادت ندارم درباره رفتار دیگران حرف بزنم اما از برخورد بازیکن حریف با کریم باقری خجالت کشیدم! این اتفاقات قشنگ نیست. باید به اسطوره‌ها احترام بگذاریم. آقا کریم الکی اسطوره نشده است و واقعاً از این بابت متأسف شدم.

بگذریم، بازی بعدی جام حذفی مقابل ملوان هم میزبان شدید. ظاهراً از لحاظ شانس هم در شرایط خوبی به سر می‌برید؟
این‌ها نشانه‌های خوبی برای قهرمانی است. ان‌شاءا… ملوان را هم می‌بریم و به مرحله بالاتر صعود می‌کنیم.

با توجه به قرعه‌کشی جام حذفی تا فینال با استقلال تهران برخورد نمی‌کنید.
هر فوتبالیستی دوست دارد دربی را تجربه کند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم. با این حال خیلی هم تمایل ندارم برای رقیب کری بخوانم.

حتی در مورد این بحثجدید استقلالی‌ها که مدعی‌اند ۸ گل به پرسپولیس زدند؟
لطفاً مرا وارد این بازی‌ها نکنید!

راستی چرا ضربه ایستگاهی خوبی که نصیب پرسپولیس شد را نزدی؟
واقعیتش را بخواهید قرار بود با هادی تاکتیک بزنیم که ناگهان خودش زد و نه‌تنها دفاع دروازه‌بان حریف بلکه مرا هم غافلگیر کرد(با خنده ادامه می‌دهد) البته هادی نوروزی هم خیلی خوب کاشته می‌زند و از این لحاظ مشکلی نداریم.

بازی با پیکان شبیه دعوا بود چرا؟
دعوا نبود! به هر حال جام حذفی با لیگ فرق می‌کند و تیمی که جنگنده‌تر باشد برنده است.

در پایان حرف ناگفته‌ای نداری؟
من باشگاه راهآهن را خيلي دوست داشتم و خاطرات خوبي از اين تيم دارم اما از آقاي رحيمي خواهش ميكنم به فكر رامين رضاييان هم باشد. فصل گذشته با چنگ و دندان راهآهن را نگه داشتيم و توقع بيجايي نيست كه طلب مرا هــم بدهند.