به گزارش افکارخبر، اصغر باقریان درباره شرایط میزبانی سپاهان برای بازی فردا برابر تراکتورسازی اظهار داشت: برای این بازی هم مانند سایر بازی هایمان طبق قوانین سازمان لیگ عمل خواهیم کرد. ما به همه رقبا به دیده احترام نگاه می کنیم و این انتظار را هم داریم که رقبای ما نیز چنین نگاهی نسبت به تیم و مجموعه سپاهان داشته باشند. نگاه باشگاه سپاهان بر این پایه است که ارتباطات بیرون از زمین ما با دیگر باشگاهها دو سویه و مثبت باشد.

وی در این باره که آیا فقط ۱۰ درصد از گنجایش سکوهای ورزشگاه فولاد شهر را به تیم تراکتور اختصاص خواهند داد گفت: هر چیزی که قانون بگوید ما آن را عمل می کنیم و به آن احترام می گذاریم. در بازی فردا نماینده و ناظر فدراسیون هم حضور دارند و طبق قوانین سازمان لیگ بلیت فروشی می کنیم و جایگاه تماشاگران را بین طرفداران دو تیم تقسیم خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در این باره که انتظار دارد هواداران تیمش ۹۰ درصد ورزشگاه فولادشهر را پر کنند بیان داشت: هواداران سپاهان به خوبی می دانند اگر دوست دارند تیم شان به نتیجه مورد نظر دست پیدا کند نیاز مبرمی به حمایت آنها دارد. ما مدافع عنوان قهرمانی هستیم و برای تکرار این عنوان باید از سوی هواداران تیم حمایت شویم که البته طرفداران سپاهان خودشان از این نظر آگاهی کامل دارند.

باقریان در این باره که بازی آخر فصل گذشته برای تعیین قهرمان لیگ برتر تا چه اندازه روی حاشیه های بازی فردا تأثیر می گذارد تصریح کرد: من اصلا نمی دانم بازی تبریز و دیداری که نفت با تراکتور داشته چه ربطی به سپاهان پیدا می کند. هر اتفاقی که در تبریز رخ داده ارتباطی به ما پیدا نمی کند.

وی ادامه داد: ما تا کنون کوچکترین بی احترامی به مسئولان، کادر فنی و بازیکنان تراکتورسازی نکرده ایم و احترام خاصی برای مردم تبریز قایل هستیم. اصلا متوجه نمی شوم که چرا بازی آخر فصل گذشته سپاهان را با دیداری که در تبریز برگزار شد مرتبط می کنند. یک بازی آنجا به هر دلیلی مساوی شد و ما در اصفهان بازی را بردیم و قهرمان شدیم.

مدیرعامل سپاهان درباره بازی فردا عنوان کرد:در این ارتباط با حسین فرکی صحبت کرده ام و شکر خدا همه چیز برای برگزاری یک دیدار خوب از سوی بازیکنان و کادر فنی تیم سپاهان آماده و مهیاست تا شاهد یک دیدار خوب بین دو تیم باشیم.