به گزارش افکارخبر، محسن بنگر در خصوص دیدار تیمش مقابل پیکان در جام حذفی اظهار داشت: من امیدوار هستم که این روند خوبی را که پرسپولیس در پیش گرفته ادامه دار باشد. ما در بازی مقابل فولاد نتیجه بسیار خوبی گرفتیم و به تعطیلات رفتیم. کارمان را در جام حذفی با تیم مشکل و سختکوشی به اسم پیکان آغاز کردیم. امیدوارم بازی به بازی این روند را حفظ کنیم و بهتر شویم.

وی در خصوص اینکه به نظر می رسد بازیکنان پرسپولیس موقعیت های زیادی را در بازی هایشان از دست می دهند عنوان کرد: همین که بچه های ما تلاش می کنند و این موقعیت ها را خلق می کنند یک امتیاز بسیار مثبت برای ماست. مطمئنا بعضی وقت ها پیش می آید که توپ ها وارد دروازه نمی شود اما همین که کادر فنی و هواداران از ما راضی هستند نکته بسیار خوبی است و امیدوارم در بازی های آینده با تمرینات خوب و بهتری که انجام می دهیم بتوانیم از موقعیت هایمان بهتر استفاده کنیم و گل های بیشتری به ثمر برسانیم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص ناهماهنگی بازیکنان در بازی مقابل پیکان اذعان داشت: خیلی از بازیکنان ما قبل از این بازی در تیم ملی حضور داشتند و ما بدون شش، هفت بازیکن تمرینات خود را در فاصله تعطیلی لیگ دنبال کردیم و این کاملا طبیعی است. وقتی شما هفت بازیکن را در اختیار ندارید و همگی آنها یک روز مانده به شروع رقابت ها به تیم ملحق شوند نتوانیم به هماهنگی لازم برسیم. اما تلاش می کنیم از بازی مقابل سایپا با یک هماهنگی خوب به میدان برویم.

وی در خصوص رویارویی تیمش برابر سایپا بیان داشت: تیم سایپا تیم بسیار خوب و یکدستی است و از کادر فنی بسیار خوبی هم در ترکیب خود سود می برد. تیم سایپا از بازیکنان بسیار خوبی تشکیل شده اما ما دیگر محکوم به برد هستیم و سعی خواهیم کرد در تمام بازی هایمان سه امتیاز را جمع کنیم.

مدافع پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا مبلغ جدیدی از سوی باشگاه به حساب شما واریز شده گفت: تا آنجا که من میدانم قرار بود بعد از واریز مبلغ قبلی در ۱۵ روز آینده دوباره مبلغی به حساب ما واریز شود که البته هنوز ۱۵ روز نشده است. امیدوارم که در موعد ۱۵ روز مدیریت باز هم به قول خود عمل کند و مطالبات بازیکنان پرداخت شود.

محسن بنگر در خصوص صحنه درگیری کریم باقری و مدافع حریف و اینکه بازیکنان پیکان مدعی شدند باقری به آنها توهین کرده خاطرنشان کرد: من در آن صحنه حضور نداشتم و متوجه نشدم که چه اتفاقاتی در آن قسمت زمین افتاد اما مطمئنم که کریم باقری به هیچ بازیکنی بی احترامی نمی کند. او پیشکسوت فوتبال ایران است و به بازیکنان پیکان توصیه می کنم احترامش را حفظ کنند. من که تا به حال از دهان کریم باقری کوچکترین بی احترامی نشنیدم.