به گزارش افکارخبر، علی دایی پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که امروز دست خالی اهواز را ترک نمی‌کنیم. بازی کاملاً در اختیار ما بود و اگر بدشانس نبودیم، می‌توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم.

وی در ادامه افزود: استقلال خوزستان در خانه خودش سه تیم بزرگ یعنی فولاد، پرسپولیس و سایپا را شکست داده بود، اما ما امروز به اندازه کل پنج هفته گذشته توانستیم روی دروازه این تیم موقعیت ایجاد کنیم که به این خاطر به بچه‌های تیمم تبریک می‌گویم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم خاطر نشان کرد: ما در نیمه اول برخلاف جریان بازی گل خوردیم که باعثشد تمرکزمان را از دست بدهیم، اما بعد از استراحتی که در نیمه اول داشتیم، توانستیم بر بازی حاکم شویم. ما حتی می‌توانستیم در نیمه اول بازی را مساوی کنیم، اما نشد. باز هم خدا را شکر که در وقت اضافه به گل رسیدیم و یک امتیاز را گرفتیم.

دایی با ابراز رضایت از عملکرد سنگربان تیمش در دیدار مقابل استقلال خوزستان گفت: باید از حامد لک به خاطر یک سوپرواکنش که در نیمه دوم داشت، تشکر کنم، چون همان عکس‌العمل باعثشد تا صبا به بازی گردد. به غیر از دروازه ما در دیگر نقاط زمین هم خوب بودیم. در مجموع برای سه امتیاز به میدان رفتیم، اما خدا را شکر که زحمات‌مان هدر نرفت و حداقل یک امتیاز گرفتیم.

ما نتوانستیم از موقعیتهایمان به نحو احسن استفاده کنیم، دایی با بیان این جمله افزود: استقلال خوزستان پیش از این نشان داده بود که بهترین خط دفاع لیگ را دارد و تا امروز به هیچ تیمی اجازه نداده بود بازیسازی و موقعیتسازی کند، اما ما امروز از هر نظر با صلابت بودیم و روی دروازه استقلال خوزستان موقعیت ایجاد کردیم. متأسفانه به مانند بازی مقابل نیروی زمینی در جام حذفی نتوانستیم از موقعیتها استفاده کنیم، قطعاً روی این مسئله کار میکنیم تا از این به بعد موقعیتهایمان تبدیل به گل شود.