به گزارش افکارخبر، دو تیم تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران، روز جمعه سوم مهرماه از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

این دیدار برای مربیان دو تیم از اهمیت بالایی برخوردار است. تراکتور ۷ امتیازی و پرسپولیس ۴ امتیازی به هیچ وجه در سطح توقع تماشاگران و مدیران نبوده‌اند و لغزش در این مسابقه می‌تواند خط قرمزی بر روی اسم تونی یا برانکو باشد.

این در حالی است که سرخ‌پوشان تبریزی، با شرایط بهتری وارد این میدان می‌شوند. آن ها در ۵ مسابقه قبلی خود در برابر حریف تهرانی؛ ۴ پیروزی کسب کرده اند و فقط یک بار باخته‌اند. تراکتور سازان سال گذشته با برتری سه بر یک در تهران، آغازگر بحران‌هایی بودند که هنوز هم در پرسپولیس حس می‌شود.

برانکو برای این مسابقه ۳ تن از یاران اصلی خود را هم در میدان ندارد و باید بدون کاپیتان‌های اول و دومش؛ ‌ هادی نوروزی و مهرداد کفشگری بازی کند. ضمن این که بابک حاتمی هم مصدوم است و شرایط بازی در این مسابقه را ندارد.

تنها امید برانکو می‌تواند به مثلثهجومی تیمش باشد. مثلثی که در این مسابقه، فرشاد احمدزاده را با انگیزه‌ای دو چندان در زمین دارد و باید دید این بازیکن در مقابل تیم سابق خود چه کار خواهد کرد. طارمی و عالیشاه هم در هفته‌های گذشته فوق‌العاده بودند و برخلاف سایر خطوط تیم‌شان، پرسپولیسی‌ها در خط آتش خود عالی بوده‌اند.

از سوی دیگر در تبریز حمایت همیشگی از تونی اولیویرا نبوده و به نظر می رسد آنها مرد پرتغالی را تنها گذاشته‌اند. مربی میلیاردی تراکتور‌ مانند هم‌تای پرسپولیسی‌اش تحت فشار است، اما برخلاف برانکو؛ آلترناتیوهای اسم و رسم داری مترصد رسیدن به جایگاه او هستند.

باید دید در انتهای این مسابقه پوست موز زیر پای چه کسی خواهد رفت و کدام مربی لرزش را در جایگاه خود حس می کند؟