به گزارش افکار خبر، مراسم ترحیم هادی نوروزی کاپیتان باتعصب پرسپولیس عصر امروز با حضور آیت‌الله معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، ربیع فلاح استاندار مازندران، حجت‎الاسلام مجتبی روحانی امام جمعه بابل، غلام‌رضا بهروان رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فدراسیون فوتبال، حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، مسئولان استانی و شهرستانی، میثم بائو، جواد نکونام، مهرداد کفشگری، بهنام ابوالقاسم‌پور و بیش از ۶ هزار نفر از علاقه‌مندان هادی نوروزی در روستای کپورچال بابل برگزار شد.

به گزارش فارس، دوستان و بستگان هادی او را اینگونه تعریف می‌کردند: هادی نوروزی خیری ناشناخته و پنهان بود که در ساخت تکیه، مسجد، زمین فوتبال، آزادی زندانیان و کمک به تجهیز مسجد مشارکت جدی داشت و این کمک‌ها را به شرطی که کسی مطلع نباشد، انجام می‌داد.

وی در ماه محرم زمانی که در روستا حضور می‌یافت در صف اول عزاداران قرار می‎گرفت و همانند دیگر مردم با کمال سادگی و اخلاص ارادت خود را به ساحت مقدس امام حسین(ع) نشان می‌داد.

هادی نوروزی در برخورد با مردم بسیار متواضع بود، هرگز اصالت و روستای خود را فراموش نکرد، به مردم منطقه احترام میگذاشت، هرگز موقعیت او سبب فخر او نشد و هرگز نماز و روزهاش قضا و از احوال نیازمندان غافل نشد.