به گزارش افکارخبر، روز جمعه کسانی که برای تشییع جنازه هادی نوروزی به ورزشگاه آزادی رفته بودند با یک اتفاق عجیب روبرو شدند، اینکه از آنها برای ورود به ورزشگاه پول پارکینگ گرفته شد!

این اتفاق واکنش های زیادی را به همراه داشت. به همین دلیل فرهاد نیکو خصال مدیر مجموعه ورزشگاه آزادی روی خط برنامه نود آمد تا در این باره توضیحاتی بدهد. او در ابتدا گفت: «بعد از قطعی شدن مراسم نوروزی به درخواست باشگاه پرسپولیس ما مشغول فراهم کردن مقدمات شدیم. آقای گودرزی وزیر ورزش هم تاکید زیادی داشتند تا این مراسم به نحو احسن انجام شود. ما باید کارهای زیادی انجام می دادیم از نظافت ورزشگاه گرفته تا فراهم کردم سکو برای مهمانان. ضمن اینکه باید با نیروی انتظامی، اورژانس و آتش نشانی هم هماهنگی های لازم را انجام می دادیم.»

نیکو خصال ادامه داد: «در روز این مراسم سالن دوازده هزار نفری را انجمن " ان ای " رزرو کرده بودند و قرار بود در پیست آزادی هم مسابقات اتوموبیلرانی برگزار شود به همین دلیل پارکینگ غربی را در اختیار آنها قرار داده بودیم. باید بگویم آنهایی که از مردم پول اضافی گرفته اند از کار اخراج شده اند.»

نیکو خصال در ادامه گفت:ما یک کارگروه تشکیل دادیم تا این موضوع را بررسی کنیم. کسانی که پول پارکینگ داده اند می توانند مراجعه کنند و پول خودشان را پس بگیرند. آنهایی هم که نیامدند قرار بر این شده تا هزینه شان را صرف امور خیریه کنیم. یک کار دیگر هم که قرار است انجام شود این است که در بازی پرسپولیس و صبا ۸۵۰۰ فضای پارکینگ مجموعه ورزشی آزادی به صورت رایگان در اختیار هواداران قرار خواهد گرفت.