به گزارش افکارخبر، برانکو ایوانکوویچ ابتدا درباره برگرداندن تیم به شرایط عادی بعد از فوت هادی نوروزی اظهار داشت: واقعا این اتفاق بزرگ ترین شوک در زندگی ورزشی من بود و کارمان را خیلی سخت کرده است. از دست دادن هادی فقدانی است که هیچ وقت نمی توان آن را جبران کرد. اما زندگی جاری است و ما باید به شرایط طبیعی و عادی برگردیم. اما کارمان سخت است و فقط با کار بیشتر و باز هم می گویم کار بیشتر می توانیم بازیکنان را به زندگی عادی برگردانیم. امیدوارم این اتفاق بیفتد و بازیکنان بتوانند هرچه زودتر به شرایط عادی برگردد. تا با نتایج خوب بتوانیم دل هادی را شاد کنیم. انشاالله بتوانیم این تیم را برای نتایج خوب جمع و جور کنیم.

وی ادامه داد: از دست دادن هادی تنها مشکل ما برای بازی با صبا نیست ما برای این بازی ۱۲بازیکن خود را در اختیار نداریم. ۵ بازیکن ما در اردوی تیم ملی هستند، دو محروم داریم با چهار مصدوم. خالقی فر هم دیروز مصدوم شد و به خاطر اتفاقات ناگوار چند روز اخیر هم هادی دیگر با ما نیست. پس ما برای بازی با صبا ۱۲ بازیکن خود را نداریم. واقعا با این برنامه عالی همه چیز خوب پیش می رود. برنامه بازی ها عالی طراحی شده است و ما باید دو روز بعد از بازی تیم ملی بازی کنیم. این طراحی خیلی خوب است که بازیکن فقط دو روز وقت دارد خودش را آماده کند. مگر می شود یک بازیکن را در دو روز آماده کرد. من خبر ندارم باشگاه برای تعویق بازی درخواستی داده یا نه، اما واقعیت را بیان کردم که چطور می شود با این برنامه خوب پیش رفت. طبق قانون باید بازی تیم ملی ۷۲ساعت قبل از لیگ برگزار شود. اما در ایران اینطور نیست.

سرمربی پرسپولیس درباره رویارویی با علی دایی سرمربی صبا و شاگرد سابقش در هفته هشتم اذعان داشت: ما که با علی دایی بازی نداریم. اگر منظورتان دوئل مربیان است خوشحالم که علی دایی یک مربی موفق شده و تجارب و دانش خود را در اختیار نسل های جدید گذاشته است اما من با او دوئلی ندارم.

برانکو افزود:دایی بزرگی اش را نشان داده که می خواهد پیشرفت خود را نشان دهد. تجربه و دانش او در مربیگری خوب است و تیم خوبی دارد البته او بهترین گلزن جهان نیز هست. اگر او بازی می کرد کار ما سخت تر می شد. به عنوان یک مربی حضور موفق اش در فوتبال را به او تبریک می گویم.