به گزارش افکارخبر، مراسم ترحیم هادی نوروزی همچنان شاهد حضور چهره های زیادی در مسجد امیرالمونین است.

* یک هوادار معلول که روی ویلچیر نشسته بود با در دست داشتن عکس هادی نوروزی از لا به لای جمعیت به سختی عبور کرد تا خود را به داخل مسجد برساند. حاضران در ورودی مسجد به او کمک کردند و این جوان معلول هنگامی که وارد مسجد شد بی اختیار شروع به گریستن کرد.

*حمید علی عسگر بازیکن فصل گذشته پرسپولیس که با طاهری مشکل داشت و مصاحبه های تندی علیه سرپرست موقت باشگاه انجام داده بود امروز هنگامی که در مسجد با طاهری رو به رو شد به سمت او نرفت و مشخص بود که همچنان بابت مسائل رخ داده در پایان فصل گذشته از مسئولان باشگاه پرسپولیس ناراحت است.

*به دلیل ازدحام جمعیت درحالی که امیر قلعه نویی قصد داشت با دوربین های تلویزیونی درباره فوت نابهنگام هادی نوروزی صحبت کند از در خروجی مسجد و در حالی که توسط چند نفر او را همراهی می کردند، خارج شد.

*سهراب بختیاری زاده گلزن تیم ملی فوتبال در جام جهانی ۲۰۰۶ و کاپیتان اسبق استقلال هم به مسجد رفت.

*حمیدرضا سیاسی و حسین کلانی از دیگر چهره های حاضر در مراسم امروز بودند.

* حبیب کاشانی و مجید جلالی نیز به مسجد امیرالمومنین رفتند.

*عادل فردوسی پور و گروهی از تصویربرداران و مجریان برنامه ۹۰ در مسجد حاضر شدند و به خانواده هادی نوروزی تسلیت گفتند.

* با نزدیک شدن به دقایق پایانی مراسم ترحیم کاپیتان فقید پرسپولیس جمعیتی که بیرون از مسجد منتظر دیدن چهره های سرشناس ورزشی که هنوز داخل مسجد حضور داشتند بودند به محل ورود مسجد هجوم آورده و شرایط را برای خروج افرادی که داخل مسجد بودند سخت کردند.

* براساس این گزارش ازدحام جمعیت و بسته شدن راه خروج مسجد امیرالمومنین سبب شد تا بین افرادی که قصد خروج از این مکان را داشتند با جمعیتی که به سمت داخل هجوم آورده بودند درگیری لفظی به وجود بیاید.

* در این بین عادل فردوسی پور که بیش از سایرین مورد توجه مردم قرار داشت در حالی از مسجد خارج شد که تعدادی از دوستانش به دور او حلقه زده و مجری برنامه ۹۰ را به این طریق از مسجد خارج کردند.

* از بلندگوی مسجد راس ساعت ۱۳ اعلام شد که جمعیت هر چه زودتر مسجد امیرالمونین را ترک کنند.