به گزارش افکارخبر، بهناز شفیعی، درباره حضورش در مراسم ترحیم هادی نوروزی اظهار داشت: از دست دادن شریک زندگی خیلی سخت و دشوار است به ویژه اگر فردی که دار فانی را وداع گفته باشد در سن پایین باشد. هادی نوروزی در ۳۰ سالگی درگذشت و کل کشور داغدار شدند. من وقتی همسرش را امروز دیدم واقعا آتش گرفتم.

وی ادامه داد: نوروزی در زمان حیات و پس از درگذشت ناصر هم خیلی لطف داشت. امیدوارم روحش در آرامش باشد. ایرانی ها یک حسن دارند و آن این است که در غم همیشه کنار هم هستند. شاید در شادی چنین اتفاقی رخ ندهد اما در غم ها کنار هم هستیم. در زمان درگذشت ناصر هواداران پرسپولیس و پیشکسوتان و بازیکنان این باشگاه کنار ما بودند و امیدوارم خانواده هادی در آینده فراموش نشوند.

شفیعی درباره طرحی که یکی از کاریکاتوریست ها با عنوان سلفی بهشتی کشیده بود و حجازی و نوروزی هم در آن قرار داشتند گفت: فکر می کنم طرح خیلی قشنگی بود. چند عزیزی که دست شان از زندگی کوتاه شده است کنار هم قرار داشتند. فکر می کنم در واقعیت هم اینطور باشد و این عزیزان کنار هم هستند.

وی درباره اینکه گفته می شود آتیلا حجازی برای همیشه از ایران رفته است اظهار داشت:نه،اینطور نیست.آتیلا به طور حتم به ایران بازمی گردد.