به گزارش افکارخبر، مجتبی محرمی درباره درگذشت هادی نوروزی اظهار داشت: واقعا نمی دانم باید چه بگویم. این یک ضایعه بزرگ است که اصلا نمی توان درباره آن حرف زد. همه ایران عزادار است و آبی و قرمز هم ندارد. دل مردم از این اتفاق خون شد. نمی دانم حکمت خدا چه بود اما این را می دانم که حالا باید قدر هم را بدانیم.

وی درباره شناخت خود از هادی نوروزی گفت: ما نسل قدیم بودیم و هادی نسل جدید بود. با این وجود من همیشه کنار تیم هستم و با این بچه ها دم خور بودم. او همیشه حرمت بزرگترش را حفظ می کرد. نمی خواهم زیاد کلیشه ای حرف بزنم اما بی تعارف باید بگویم او خیلی با مرام بود. یک نکته دیگر هم باید درباره هادی بگویم و آن شماره پیراهن او بود. من اطمینان دارم او با پوشیدن شماره ۲۴ رازی در دل خود داشت که دست آخر هم نگفت.

محرمی درباره حضورش در بابل و اینکه در تصاویر از او اثری وجود نداشت به کاپ بیان کرد: مراسم تشییع و تدفین هادی خیلی عجیب بود. در بابل قیامت بود و خیلی ها مسیر کپورچال را پیاده طی کردند. من هم سعی داشتم در مراسم تدفین هادی گوشه ای بایستم و زیاد جلوی دوربین ها نروم. در حال حاضر هم در بابل هستم و احتمالا تا شب هفت هادی اینجا می مانم.

وی ادامه داد: بچه های پرسپولیس به خوبی تصمیم گرفته اند که با قهرمانی روح هادی را شاد کنند. امیدوارم پرسپولیس در نهایت یک جام را در فصل جاری کسب کند و به هانی، پسر هادی نوروزی هدیه بدهد.

محرمی درباره اینکه آیا قصد دارد به تمرین پرسپولیس در روزهای آتی سر بزند یا نه گفت:به طور حتم همین طور است.پس از بازگشت از بابل به تمرین پرسپولیس می روم و به بچه ها تسلیت می گویم.