به گزارشافکارخبر،سجاد شهباززاده که از تیم های قطری پیشنهادهای خوبی دریافت کرده خواهان دریافت رضایت نامه در نیم فصل است و این در حالی است که پرویز مظلومی سرمربی آبی ها به شدت با جدایی بازیکنانش مخالفت کرده است.

این بازیکن که در تابستان هم فاصله چندانی با پیوستن به لژیونرهای ایرانی حاشیه خلیج فارس نداشت بعد از بازی‌های خوبی که در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر انجام داد بار دیگر مورد توجه یک باشگاه ثروتمند قطری قرار گرفت تا جایی که پیشنهاد نجومی این تیم سجاد را برای جدایی از استقلال در نیم‌فصل و رفتن به قطر وسوسه کرده است.

گفته می‌شود در قرارداد شهباززاده بندی گنجانده شده که اگر باشگاه تا نیم‌فصل بیش از ۶۰ درصد قرارداد مالی او را پرداخت نکند با اولین پیشنهاد خارجی این بازیکن می‌تواند رضایتنامه‌اش را دریافت و راهی خارج از ایران شود.

شهباززاده به خاطر مشکلات مالی و تاخیر در پرداخت مطالباتش چندی پیش تهدید به جدایی از استقلال در نیم فصل کرده بود که البته باشگاه سریعا برای حل مشکلات او اقدام کرد اما ظاهرا این اقدامات کافی نبوده است.

یکی از مسئولان باشگاه استقلال با تایید این موضوع مدعی شد هنوز هیچ پیشنهاد کتبی به دست آنها نرسیده اما مذاکرات شفاهی انجام گرفته است به همین خاطر باید منتظر ماند و دید تصمیم نهایی شهباززاده و استقلال چه خواهد بود.