به گزارشافکارخبر،علی نظری جویباری در رابطه با بازگشت کرار جاسم به ایران اظهار داشت: من هم دیروز شنیدم کرار به ایران بازگشته اما هنوز جلسه ای را با او برگزارنکردم. هماهنگی های لازم را انجام می دهیم تا امروز با کرار یک دیدار حضوری داشته باشیم و مشکلاتش را خیلی زود حل کنیم. البته ماجرای گرفتن مسکن برای او مراحل پایانی خود را می گذراند اما باید ابتدا در جلسه ای شرکت کنم و سپس به صورت کامل درباره وضعیت کرار حرف بزنم.

وی درباره اینکه وزیر ورزش تایید کرده افشارزاده از استقلال رفتنی است و اینکه آیا او از مدیرعامل جدید باشگاه خبری دارد، عنوان کرد: من هم این موضوع را شنیدم امافکر می کنم افشارزاده به این زودی ها از باشگاه استقلال جدا نشود. تا جایی که من می دانم حداقل تا چند وقت دیگر مدیرعامل استقلال تغییر نخواهد کرد. تا وقتی که افشارزاده در باشگاه حضور دارد خیال ما از بابت مدیریت راحت است. امیدوارم هرچه پیش می آید به سود استقلال باشد.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در واکنش به خبری مبنی بر اینکه شهباززاده در نیم فصل لژیونر می شود خاطرنشان کرد: سجاد شهباززاده با باشگاه استقلال تا پایان فصل قرارداد دارد. پس چطور برخی می توانند بگویند او از استقلال جدا می شود. اگر قرار بر لژیونرشدن هم باشد باید با نظر پرویز مظلومی صورت بگیرد اما فکر نمی کنم مظلومی بخواهد یکی از بهترین بازیکنان استقلال را به این راحتی از دست بدهد.

نظری جویباری در پایان در خصوص شکایت هلمکه از باشگاه استقلال که یک دقیقه هم در فصل گذشته برای این تیم به میدان نرفت، گفت: خبر شکایت هلمکه در رسانه ها دیدم اما چیزی به صورت رسمی به عنوان شکایت نامه از سوی فیفا به باشگاه استقلال نرسیده است. از این پرونده ها در باشگاه استقلال زیاد داریم و امیدوارم هرچه زودتر تدبیری اندیشیده شود تا دیگر شاهد شکایت بازیکنان خارجی به فیفا نباشیم. در مورد این بازیکن هم هر زمان نامه فیفا به ما رسید برای حل مشکلش اقدام خواهیم کرد.