به گزارشافکارخبر،تمرین صبح امروز تیم فوتبال پرسپولیس در حالی برگزار شد که برانکو برنامه تمرینات تیمش را پیش از آغاز این جلسه تمرینی برای بازیکنان تشریح کرد.

* در شرایط که بازیکنان از ساعت ۹ صبح در مجموعه درفشی‌فر حضور پیدا کردند، برانکو پس از خوش و بش با بازیکنانش، برنامه تمرینی امروز و فردای سرخ‌پوشان را برای آنها تشریح کرد و سپس پرسپولیسی‌ها با انجام حرکات کششی زیر نظر مارکو تمرینشان را به صورت رسمی آغاز کردند.

*سرخپوشان سپس به انجام فوتبال درون تیمی مشغول شدند که کادر فنی نظارت ویژه‌ای روی این بخش از تمرین داشت و نکات لازم را به بازیکنان یاد‌آور می‌شد.

* انجام حرکات بدنسازی دیگر برنامه‌ای بود که کادر فنی برای تمرین امروز در نظر گرفته بود و بازیکنان به دویدن‌های سرعتی و استقامتی پرداختند.

*سرمربی سرخپوشان برای هر تمرین، برنامه‌های تاکتیکی خاصی را در دستور کار بازیکنان قرار می‌داد و امروز نیز سانتر از جناحین و ضربه به سمت دروازه را با تاکید فراوان در دفاع و حمله به بازیکنان انتقال و این کار به نحو خوبی انجام شد.

* در آخرین حرکات تاکتیکی تیم، کریم باقری در پشت هجده قدم صاحب توپ شد و با یک شلیک زیبا، دیدنی و دقیق، توپ را در کنج دروازه قرار داد که این شوت با تشویق کادر فنی، بازیکنان و اعضای تیم مواجه شد.

* طبق اعلام کادر فنی، تمرین بعدازظهر تعطیل و بازیکنان به استراحت خواهند پرداخت و روز چهارشنبه در نوبت بعدازظهر تمرینات خود را دنبال می‌کنند.

تیمهای فوتبال پرسپولیس و صبای قم از هفته هشتم لیگ برتر روز جمعه ۲۴ مهر ماه از ساعت ۱۸:۲۴ در ورزشگاه آزادی برابر یکدیگر صفآرایی میکنند.