به گزارشافکارخبر،دیدار تیم‌های ملی ایران و ژاپن از ساعت ۱۷ امروز در دیداری دوستانه به مصاف هم خواهند رفت.

* اتوبوس تیم ملی ساعت ۱۰ دقیقه به ۴ وارد ورزشگاه شد و ملی‌پوشان از ساعت ۱۶ و ۱۰ دقیقه با پیراهن‌های آبی برای گرم کردن وارد زمین شدند. البته قبل از بازیکنان هر ۴ دروازه‌بان تیم ملی ایران با لباس سبز به زمین آمدند که ورود بازیکنان به زمین با تشویق هواداران همراه شد.

* داوران عمانی مسابقه از ساعت ۱۶ و ۱۰ دقیقه با لباس سفید برای بررسی وضعیت زمین و گرم کردن وارد زمین شدند.

* در حالی دروازه‌بان‌های ژاپن به منظور گرم کردن خود وارد زمین شدند که تا دقایقی از بازیکنان این تیم خبری نبود و آنها به تنهایی خود را گرم کردند.

* حدود دو هزار نفر تا این لحظه در ورزشگاه حضور دارند که در بین هواداران پرچم‌های کشورمان دیده می‌شود.

* خبرنگاران پرتعداد ژاپنی که برای برگزاری این مسابقه به تهران اعزام شدند برای پوشش دیدار دوستانه ایران و ژاپن خیلی زودتر از خبرنگاران ایرانی به ورزشگاه آزادی آمده و به نوعی آنها را سورپرایز کردند تا جایی که با ورود خبرنگاران ایرانی به جایگاه خبرنگاران تقریبا دو سوم جایگاه توسط ژاپنی‌ها اشغال شده و خبرنگاران ایرانی باید از ردیف بالایی جایگاه به پوشش این مسابقه بپردازند.

* نکته جالب نظم و انضباط خبرنگاران ژاپنی است و در سکوت کامل با لب‌تاب‌های خود مشغول مخابره اخبار هستند.

* با ورود یکی از خبرنگاران به جایگاه که برگه ترکیب دو تیم را در دستان خود داشت تمام خبرنگاران ژاپنی به سمت وی رفته و پس از صف کشیدند یک به یک از برگه ترکیب دو تیم عکس گرفتند.

*یادبود سردار همدانی و هادی نوروزی به منظور احترام به آنها و گرامی داشتن یادشان در ورزشگاه نصب شده است.

* از ساعت ۱۶ و ۱۵ دقیقه بازیکنان ژاپن با لباس بنفش وارد زمین شدند و مورد تشویق حدود ۱۰۰ هوادار ژاپنی که در ورزشگاه و در جایگاه هواداران پرسپولیس مستقر شدند جای گرفتند.

* بیرون درهای ورزشگاه ترافیک روانی در جریان است و برخی دستفروشان مشغول پرچم و کلاه ایران هستند.

*برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس نیز برای تماشای دیدار دوستانه ایران و ژاپن به ورزشگاه آزادی آمد.