به گزارش افکارخبر، فرهاد کاظمی پس از شکست ۲ بر یک مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: فاکتور اول که جسارت است را در تیم نداریم وبازیکنان ما هنوز به خودباوری نرسیده‌اند و ۲ بر یک عقب بودیم و به خاطر عدم تاکتیک پذیری و نداشتن جسارت باختیم. بهترین فاکتوری که دیدم هواداران خوب مشهدی بودند و اگر اینگونه بخواهیم فوتبال بازی کنیم شرایط‌مان سخت می‌شود و ایرادها هم به مربی برمی‌گردد.

وی ادامه داد: ۲ گلی که خوردیم بازیکنان ما خوب پرس نکردند و اشتباه‌های فراوانی داشتیم و می‌خواستیم با ۴ مهاجم بازی کنیم ولی بازیکنان ما تاکتیک پذیر نبودند. تنها تجربه من از این باخت این بود که نقطه ضعف تیم را فهمیدم.

وی در مورد داوری گفت: داور بسیار ایده‌ال سوت زد و خوب بازی را آرام کرد و ای کاش بازیکنان ما شجاعت داشتند و به زمین می‌آمدند و ما تشکر می‌کنیم از حضور هواداران درآینده تیمی را به میدان می‌فرستیم که سرشار از تاکتیک پذیری خواهد بود.

سرمربی سیاه‌جامگان در مورد از کامدار شاکی بوده گفت: نه از احمد کامدار شاکی نبودم و می‌گویم بازیکن باید شهامت داشته باشد و اگر ۶ تعویض داشتم او را در دقیقه ۱۰ عوض می‌کردم و بازیکنان ما تاکتیک‌های من را اجرا نکردند و همه این مسائل به مربی برمی‌گردد و این ضعف خود من است و به کسی کار ندارم. عنایتی ۹۰ دقیقه بازی کرده جنگید و توپ گرفت ولی یک جوان داشتیم مدام توپ را لو داد در گوشه زمین ایستاده بود.

وی در مورد نقی‌زاده گفت: چند بازیکن مثل او داریم او در تیم امید شکل گرفته است رضا شربتی خودش را باور کند بالاتر از نقی‌زاده هم خواهد رسید. ۷ هافبک وسط داریم اما هافبک کنار نداریم و این ضعف است. با کار در تمرینات و اضافه کردن نفرات مورد نظر تیم را تقویت می‌کنیم.

سرمربی سیاه‌جامگان در مورد اینکه با این داشته‌ها چه رتبه‌ای خواهید داشت، گفت: این تیم باید در لیگ برتر بماند و هواداران و رسانه‌ها تنها حامی ما هستند حیف است این تیم سقوط کنند همیشه می‌گویم که مردم این استان خیلی قانع هستند و مردم برای بازیکنان دست زدند و این خجالت دارد زیرا همه ما باید از نظر روحی با این بازی جریمه شویم ولی من رتبه را نمی‌گویم. زمانی که ذوب آهن بودم گفتم جز تیم‌های ششم می‌شویم ولی یک امتیاز از دست دادیم و هشتم شدیم من دنبال این صحبت‌ها نیستم که خودم را به چالش ببرم و فقط باید خیلی خیلی کار کنیم. قطعا سقوط نخواهیم کرد و در دور برگشت جز ۴ تیمی خواهیم بود که خوب نتیجه گرفته است.

وی در مورد اینکه احترام متقابل باید باشد گفت: احمق‌ها به گذشته فکر می‌کنند و من به گذشته کاری ندارم و من در مشهد کار کرده‌ام و در این شهر همه به من کمک کرده‌آند و آدمی که بگوید به تنهای می‌توانم کار کنم اشتباه کرده است و ما در چارچوب سازمانی خود پزشک نداریم و حقیقت را دوست دارم و واقعیت را قبول می‌کنم و از اینکه نتوانستم دین خود را به تماشاگران مشهدی ادا کنیم ناراحت هستم.

کاظمی در مورد دستیار اول و دومش گفت: من خودم تدارکات هستم و همه باید دست به دست هم بدهیم و کار کنیم. تیم اکنون پزشک ندارد و اگر نیاز باشد یک پزشک هم بیاورم.

وی در مورد مصاحبه‌هایش گفت: اول مصاحبه‌ام را با خبرنگاران استانی حرف می‌زنم و بعد خبرنگاران تهرانی امروز من در نشست خبری صحبت می‌کنم و سایر مصاحبه‌ها را روی سایت باشگاه می‌گذارم. صحبت‌هایم را الان در نشست خبری مطرح کردم.

وی در مورد مدیر رسانهای تیم گفت: حق طبیعی من است که مدیررسانهای انتخاب کنم ولی من مطمئن باشید که مدیر رسانهای را از شهر دیگری انتخاب نمیکنم و شاید حکم آبادی برگردد و شاید هم از بین شما یکی را انتخاب کنم.